Çözüldü Başka Bilgisayardaki Bir Dosyadan Veri Çekme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunusemre16

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba, başka bir bilgisayarda ki excelden ağ paylaşımı dışında veri çekebilirmiyim. Böyle birşey mümkün mü?

Çözüm
İki tepe arasındaki uçurumdan, köprüyü kullanmadan nasıl geçerim gibi bir soru olmuş :) ( Helikopterimiz yok )

Sizin dosyanız ile diğer dosyanız arasında bir nevi köprü olması gerek ( teşbih :) ) Eğer aralarında bir köprü yoksa maalesef ulaşım sıkıntısı yaşarsınız. Verilerinizi, aşağıdaki resimde bulunan seçeneklerden biri ile alabilirsiniz. Yada bir şekilde dosyanıza erişmeniz gerek.
1569238260569.webp
İki tepe arasındaki uçurumdan, köprüyü kullanmadan nasıl geçerim gibi bir soru olmuş :) ( Helikopterimiz yok )

Sizin dosyanız ile diğer dosyanız arasında bir nevi köprü olması gerek ( teşbih :) ) Eğer aralarında bir köprü yoksa maalesef ulaşım sıkıntısı yaşarsınız. Verilerinizi, aşağıdaki resimde bulunan seçeneklerden biri ile alabilirsiniz. Yada bir şekilde dosyanıza erişmeniz gerek.
1569238260569.webp

Moderatörün son düzenlenenleri:
Çözüm
İlginiz için teşekkür ederim, burada bir çok bana göre imkansız olan sorular sordum cevaplarını aldım. Bu konuda da şansımı denemek istedim. Ama sanırım bu sefer fazla uçtum :) , yine de çok teşekkür ederim

Aklıma sinyal gönderimi geldi, belki televizyonlar, telefon, radyo daki gibi sinyal gönderim olursa hiç bir bağlantıya gerek kalmadan dosyanızı bağlantı kurabilirsiniz. Tabi bunlarında araç gereç kısımları olabilir :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
4