Çözüldü TextBox virgül hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkhvrl

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar;
Ekte gönderdiğim örnek dosyada userform da TextBoxlarda virgül den sonrası rakamlarını yukarı sıfırlıyor.
İşlemlerde küsüratlı rakam önemli olduğu için istiyorum.Sayfada kodlar var değişilik olabilir sorun değil.
Yardımlarınızı rica ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 2437

Ekli dosyalar

Merhaba.
Userform'daki TextBox1, TextBox2 ve Textbox4'e örnek olarak TAM OLARAK hangi değerleri yazdığınızda,
diğer textboxlarda oluşan değerlerle, olması gereken sonuçları tek tek yazarak karşılaştırır mısınız?

Yani örnek sayısal veriler verip, olan/olması gereken farkını netleştirin isterseniz?

Merhaba.
Userform'daki TextBox1, TextBox2 ve Textbox4'e örnek olarak TAM OLARAK hangi değerleri yazdığınızda,
diğer textboxlarda oluşan değerlerle, olması gereken sonuçları tek tek yazarak karşılaştırır mısınız?

Yani örnek sayısal veriler verip, olan/olması gereken farkını netleştirin isterseniz?
@Ömer BARAN hocam textbox3 e değer yazılınca textbox1 de yuvarlama yapıyor. Onu demek istemiş arkadaş

Merhaba.

@Ömer hocam merhaba;
Resimdeki görüntüde beyaz renkli TextBox manuel giriyorum, sarı renkli TextBox otomatik geliyor.
TextBox3 ,TextBox5,TextBox6,TextBox7 virgül değerini getirmiyor.
Excel de ekledim.

Ekli dosyayı görüntüle 2441

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı2.webp
    Ekran Alıntısı2.webp
    7 KB · Görüntüleme: 14
  • Kitap5.xlsm
    Kitap5.xlsm
    30 KB · Görüntüleme: 4
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
6