Çözüldü İddaa Sitesinden Veri Çekme Hakkında

bychilavert

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba

İddaa sitesinden günlük olarak oynanmamış maçların oranlarını gün gün çekip Veri sayfasında arşiv oluşturmak istiyorum. Çekmiş olduğum maçlara göre Maçlar sayfasında seçim yaparak bu takımların son 10 maçını ve karşılıklı oynadığı son 10 maçı web sitesinden çekerek Analiz sayfasında Son 10 maçtaki sonuçlara göre Excelin formüllerini kullanarak (Maç Sonucu; İlk Yarı Sonucu; Handikap Maç Sonucu; Karşılıklı Gol; Çifte Şans; IY 1,5 Gol; AÜ 1,5 Gol; AÜ 2,5 Gol; AÜ 3,5 Gol; Toplam Gol) analiz yapması için nasıl bir yol izlemem lazım. Bu sistemi gerek destek gerek ücretli karşılığında oluşturmam için yardımcı olabilirmisiniz.
Site kurallarına aykırı bir durum var ise konuyu kapatabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Çözüm
Onun açmış olduğu bir konu vardı onu çok aradım bulamadım Sizede sormuştum kullanılamaz olduğu için kaldırılmış olabilir demiştiniz inşallah açmış olduğum konuyu görürde çözüm üretirse çok iyi olur :)
Merhaba,

Herhangi bir yasak söz konusu değil ama genelde zorlu işlemler olduğu için daha öncesinde özel destek talebi şeklinde çözümlediklerimiz olmuştu. Konulara dair @Selman hocamın çözümleri mevcuttur.

Kendisi konuyu görüp, uygunluk durumuna göre sizi yönlendirir umarım.

Onun açmış olduğu bir konu vardı onu çok aradım bulamadım Sizede sormuştum kullanılamaz olduğu için kaldırılmış olabilir demiştiniz inşallah açmış olduğum konuyu görürde çözüm üretirse çok iyi olur :)

Çözüm