Çözüldü sürekli güncellenecek döviz kurlarını bir web sitesinden çekme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

morf3n

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
makro olarak yazdım programı yalnız click yapınca bekliyor 1 çekiyor 1 çekmiyor kodun içerisindeki web sitesinden sürekli herhangi bir click butona gerek olmadan arka planda sürekli güncellenmesini istiyorum webden çek yaptığımda belirtilen siteen veri çekemiyorum kod ilede tıklama gerekli yardımcı olabilirmisiniz

Kod:
You must log in to view content
(25 satır)

makro olarak yazdım programı yalnız click yapınca bekliyor 1 çekiyor 1 çekmiyor kodun içerisindeki web sitesinden sürekli herhangi bir click butona gerek olmadan arka planda sürekli güncellenmesini istiyorum webden çek yaptığımda belirtilen siteen veri çekemiyorum kod ilede tıklama gerekli yardımcı olabilirmisiniz

Kod:
(25 satır)
ANladığım bir döngü kurmak istiyorsunuz, eğer kendini sürekli güncelleycek ise ve bu süre kısa bir zaman ise başka bir excel çalışma sayfasında iş yapamazsınız.

tamam o zaman şöyle yapalım kur güncelle butonu yaptım belirttiğim site verileri vermiyor excele çekiyorum 1 dk sonra tekrar kur güncelle butonunu kullandığm zaman "-" tire olarak veriyi çekiyor ne yapmam lazım

tamam o zaman şöyle yapalım kur güncelle butonu yaptım belirttiğim site verileri vermiyor excele çekiyorum 1 dk sonra tekrar kur güncelle butonunu kullandığm zaman "-" tire olarak veriyi çekiyor ne yapmam lazım

Application.Wait DateAdd("s", 3, Now)

sayfa açılınca kodu biraz bekletin, üsteki kodu eklemeniz yeterlidir.

Aşağıdaki gibi olmalı son hali.

VBA:
(12 satır)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
6