Çözüldü Gizlenmiş Satırları Gösterme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serdarvergili

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
İyi günler değerli forum üyeleri.İlginç bir problemle karşı karşıyayım.Öncelikle belirtmek isterim ki bu sorun benim bilgisayarımdan kaynaklanıyor olabilir neyse.Elimde bir mühendise ait çalışma saatlerini gösteren bir dosya var.Total isimli çalışma sayfasında yaklaşık 190 satır kendi kendine gizlenmiş dosya sahibi arkadaşında haberi yok nasıl olduğundan.Ancak gizlenmesine rağmen ordan çekilen veriler çekilemiyor ki benim tablomda ref! hatası alıyorum.Gizlenmiş satırlarıda her seferinde göster dediğimde excel çalışmayı durduruyor bir çözüm üretemedim linki aşağıya bırakıyorum.
excel dosya.xlsx

Çözüm
Total sayfasındaki değerler formül olduğundan aşağıda resimde görüldüğü gibi förmül hatası vermiş.
Ayrıca satırlar gizlenmemiş "İŞ EMRİ NO" sütün başlığında filtreleme uygulanmış. Sayfa korumasını kaldırıp filtrelemeden de Tümü Seç işaretleyin.

1561113669933.webp
Total sayfasındaki değerler formül olduğundan aşağıda resimde görüldüğü gibi förmül hatası vermiş.
Ayrıca satırlar gizlenmemiş "İŞ EMRİ NO" sütün başlığında filtreleme uygulanmış. Sayfa korumasını kaldırıp filtrelemeden de Tümü Seç işaretleyin.

1561113669933.webp

Çözüm
Yani Feyzullah Bey sizi böyle boş birşey için meşgul ettim kusura bakmayın sayfa sağa yaslanmış vaziyette açılıyormuş bende iş emri sütunu gözükmüyordu gerçekten utanç verici :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
4