Çözüldü Excel Sayfasında Makbuz Yazdırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurban

Yıllık Dosya Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2013
Excel Sürümü
32 Bit
Excel Dili
Türkçe
selamun aleykum sayın Üstatlarımız Bir Excel dosyasından makbuz yazdırmak istiyoruz ben bu arada bir şeyler yaptım fakat sonuç alamadım
sira 1 tıkladığımda makbuz kısmında küpe no olan yere kasa sayfasında Csütununa yazan veri gelecek (KÜPE NO )
makbuz kısımda bulunan teslim alınan yerine kasa sayfasında E sütununda bulunan miktar gelecek (TL)
makbuz kısmında bulunan teslim eden yerine kasa sayfasında F sütunundaki veri gelecek (İSİM AD SOYAD)
makbuz kısmında açıklama yazan yere kasa sayfasında D Sütunundaki veri gelecek (NAKIT V.B)
makbuz kısmında teslim alanın yerine kasa sayfasında 4C satırında yazan kısım eklenecek (4C SATIRINDA HANGİ İSİM YAZIYORSA)
Bu konuda sizlerden yardım bekliyoruz
Allaha emanet olunuz. EXCEL 2013 32 BİT

Ekli dosyalar

Çözüm
Sayın Kurban bu eklediğiniz dosya benim eklediğim dosya değil. Ayrıca hala hazırda bulunan eklemiş olduğum dosya sapasağlam çalışır durumda. Sıra numarası üzerinden işlem istediğiniz için çalıştırma işlemi sıra numarasını çift tıklama ile yapılmıştı. Belli ki sıra numarasına basıp çalıştırmak size zor gelmiş. Şimdi Adı ve Soyadı nı ÇİFT TIKLAMA ya aldım ekliyorum
Selamun Aleyhken üstat vermiş olduğunuz destekten teşekkür ederiz yalnız sıkıntı düzelmedi söyle belirtmek istiyorum söyle ki
örnegin biz sayfadan 5 sırada olan hasan yılmaz a makbuz bastırtmak istiyoruz hasan yılmazı seçiyoruz ve makbuz yaz diyoruz burada kasa formu tıkladığımda burada bilgiler geliyor
fakat makbuz kısmında geçtiğimizde bilgiler gelmiyor ve ekran göruntuleri ekte

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (30).webp
    Ekran Görüntüsü (30).webp
    31.4 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran Görüntüsü (31).webp
    Ekran Görüntüsü (31).webp
    34.6 KB · Görüntüleme: 7
Sayın Kurban bu eklediğiniz dosya benim eklediğim dosya değil. Ayrıca hala hazırda bulunan eklemiş olduğum dosya sapasağlam çalışır durumda. Sıra numarası üzerinden işlem istediğiniz için çalıştırma işlemi sıra numarasını çift tıklama ile yapılmıştı. Belli ki sıra numarasına basıp çalıştırmak size zor gelmiş. Şimdi Adı ve Soyadı nı ÇİFT TIKLAMA ya aldım ekliyorum

Ekli dosyalar

Çözüm
1. Dosyayı indir. İndirdiğin yerde dosyayı bul üzerini sağ tıkla. En altta özelliklerden Engellemeyi kaldır yazan yere tıkla ve uygula de.
2 Şimdi dosyayı çift tıkla istenen izinleri onayla
3. Kasa sayfasına gel bir isim seç ve üzerini ÇİFT TIKLA ( son gönderdiğimde isim üzerine, ilk gönderdiğimde sno altındaki rakamlara)
4 Makbuzu kontrol et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Yıllık Dosya Üyesi
Kocaeli
Konu Bilgi
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
8