kurban

Yıllık Dosya Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2013
Excel Sürümü
32 Bit
Excel Dili
Türkçe
Selamun Aleyküm Dostlar Hayırlı Aksamlar .Bizlere Verdiğiniz destekten dolayı sizlere Vakıf Adına teşekkür ederiz yine yârdim istiyoruz Ekte gönderdiğimiz excel dosyasında bulunan Ad. soyadı ve Bölge seçtiğimizde bir makroya atarak bize makbuz yazdırsın istiyoruz makbuz basımında işe ad soyad dan makbuz hazırlanacak sa makbuza ad soyad .teslim eden,teslim alan ,küpe no,ve alınan miktar tl olarak ve bölge yazacak şayet bölge bazında makbuz basılacaksa bolge adı; teslim eden,teslim alan ve alınan mıktar yazılacak

Ekli dosyalar

Merhaba Sn. @kurban

Tamamlamaya çalıştığınız kurban kesim/satış/tahsilat vs işlemleriyle ilgili dosyanızda;
-- kullanılan sayfa isimlerinin listesi,
-- her bir sayfa için ayrı ayrı olacak şekilde ve ilgili sayfaların isimlerini, alan adreslerini vs de net olarak belirterek
sayfalarda makro ve formüllerle yapılan işlemlerin neler olduğu (şu sayfa şi sütuna veri girince büyük harfe dönüştür,
şu sütunda hisse adetinden fazla veri girişi engellenecek, şu hücreye veri girince hissedar adına göre arama/listeleme, şu hücreye veri girince küpe numarasına göre arama/listeleme vs gibi...
-- kullandığınız gerçek makbuzun boş bir sayfasının taranmış görüntüsü ve ebatları
gibi konuların tümü için etraflıca açıklamalar yazar mısınız?

İşlemleri detaylı, eksiksiz olarak anlamamı sağlarsanız,
tüm ihtiyaçları karşılayacak bir dosya hazırlamaya niyetlendim.

SAYIN Ömer Baran Beyin Dikkatıne Selamun Aleykum hocam hayırlı Aksamlar Hocam
İşlemleri detaylı, eksiksiz olarak anlamamı sağlarsanız,
tüm ihtiyaçları karşılayacak bir dosya hazırlamaya niyetlendim. bu sözunuze güvenerk dosyamızın fotografların sizinle Ekte paylasıyoruz güzel bır program yapmanızı beklıyoruz yapilmasıni isteklerimiz su Anda bunlar aynı zamanda Kasa üzerine Etiket yazdırma ve zarf yazdirma kısmları olursa daha güzel olur ALLAH razı olsun dıyorum excel 2013 ekcel 32 bit

Ekli dosyalar

• Ana Sayfa.xlsx
    Ana Sayfa.xlsx
    85.8 KB · Görüntüleme: 2
  • Hisse Satıs 2.webp
    Hisse Satıs 2.webp
    446.3 KB · Görüntüleme: 10
  • hisse satıs.webp
    hisse satıs.webp
    380.4 KB · Görüntüleme: 10
  • Kagit Çiktısı.webp
    Kagit Çiktısı.webp