Tatil Günlerini Renklendirme

Tatil Günlerini Renklendirme isimli bu dosyamızda, Koşullu Biçimlendirme özelliği kullanılarak hafta sonuna denk gelen günler renklendirilmiştir.

Tatil Günlerini Renklendirme

İş hayatının hemen hemen her mesleğinde görev yapan çalışanların mutlaka bu tür bir ihtiyacı olmuştur. Koşullu Biçimlendirme özelliğinin Formül kısmına eklenen basit bir formül ile kolayca ve otomatik olarak hafta sonuna denk gelen günleri renklendirebilirsiniz.

Koşullu Biçimlendirme özelliğinde formül kullanmak için, Koşullu Biçimlendirme Özelliğinde Formül Kullanmanın İncelikleri isimli makalemizi mutlaka incelemenizi öneririm.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Tatil Günlerini Renklendirme
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Her zaman ihtiyaç duyulacak bir koşullu biçimlendirme dosyası, emek ve paylaşım için teşekkürler..


Excel'i kullanırken bir hücreye tıkladıktan sonra, fare ile aşağı/yukarı ilerledikten sonra aktif hücrenin olduğu alana hızlıca geri dönmek için, Ctrl + Backspace kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...