Çözüldü Satır Silinirken Uyarı Verdirme

YasarPiskin

Yıllık Forum Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
J Sütununa herhangibir tarih girildiğinde o satır silinip ARŞİV sayfasına aktarılırken uyarı vermeye yarayan Module1 deki mevcut kodun aktif hale getirilmesi hususunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Ekli dosyalar

Çözüm
Satırın silinip diğer sayfaya aktarılması işlemini mesaj kutusu ile onaylamak istiyorsunuz olarak anladım. Data sayfasının change prosedürünü aşağıdaki ile değiştirin.
VBA:
You must log in to view content
(11 satır)
Satırın silinip diğer sayfaya aktarılması işlemini mesaj kutusu ile onaylamak istiyorsunuz olarak anladım. Data sayfasının change prosedürünü aşağıdaki ile değiştirin.
VBA:
You must log in to view content
(34 satır)

Çözüm
If MsgBox(Cells(Target.Row, "C") & " SİLİNECEK, EMİN MİSİNİZ? ", vbYesNo) = vbNo Then GoTo 10 satırnı mesajı örnek olarak "16 İSKENDERUN SİLİNECEK, EMİN MİSİNİZ?" şeklinde olacak şekilde düzeltebilir miyiz?

Cevap 4 den farklı olarak If MsgBox(Cells(Sat, "C") & " SİLİNECEK, EMİN MİSİNİZ? ", vbYesNo) = vbNo Then Exit Sub satırnı mesajı örnek olarak "16 İSKENDERUN SİLİNECEK, EMİN MİSİNİZ?" şeklinde olacak şekilde düzeltebilir miyiz?

Cevap 4 te aldığınız sonuç aynı değil mi?
B sütununda 16 yazıyor
C sütununda iskenderun yazıyor
İkisini birleştirdiğimizde sonuç sizin istediğiniz gibi çıkıyor. Bundan farklı olarak istediğiniz nedir?

Konuyu başlatan
Yıllık Forum Üyesi
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
8