Çözüldü Hücredeki Değere Göre Veri Çekme

drahmet

Site Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 365
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
enim bir yardıma ihtiyacım var site çok değişmiş hangi kategoride soru açacağımı anlayamadım..

yüklediğim çalışmada DR HAKEDİŞ sayfasındaki D sütununa veri çekmem gerekli çekeceğim verileri 1-31 tüm sayfaların c sütununda tikli olanları fark etmesini ve tikin solunda yani b sütununda yazan işleme göre ayırt etmesini ve toplam kaç tane o işlemden var ise DR HAKEDİŞ sayfasına d sütununa uygun hücreye yazmasını istiyorum bunun için özel talep açılması gerekli ise onu da yapabiliriz şuan tek istediğim birinin bana yardımcı olması

1-31 sayfalarda b sütununa işlemler yazılacak enjeksiyon pansuman dikiş muayene serum gibi bazen muayene + serum olacak

İstediğimin tik harici başka yöntemi var ise o şekilde de yardımcı olabilirsiniz benim amacım doktorun hak edişinin hesaplanmasında bilgisayara yaptırıp hata payını azaltmak

Birde sanırım bunu yapmaya çalışırken bir şeyleri bozdum kapatırken 1004 debug diye uyarı çıkıyor onu da düzeltebilir misiniz
Birde doktorun hak ediş sayfası yönetici şifresi ile girildiğinde görülsün

kullanıcı şifresi : GAZİ2021
yönetici şifresi : GAZİ3003

Ekli dosyalar

Çözüm
@kmlzdmr

Sebebini bilmiyorum sabahtan beri çalıştığım dosyada da aynısı oldu biranda nasıl çözebilirim sizin için yeniden yapmaya çalışıyordum hızlıca o şifre çalışmadı diye dosyaya girerken yazdım girdim çıkarken buy şekilde hata veriyor

Ekran Görüntüsü (6).webp
@kmlzdmr

Sebebini bilmiyorum sabahtan beri çalıştığım dosyada da aynısı oldu biranda nasıl çözebilirim sizin için yeniden yapmaya çalışıyordum hızlıca o şifre çalışmadı diye dosyaya girerken yazdım girdim çıkarken buy şekilde hata veriyor

Ekran Görüntüsü (6).webp

Çözüm
Konuyu başlatan
Site Üyesi
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
2