Çözüldü Farklı Sayfalardan Formülle Otomatik Veri Alma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kafkas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kafkas

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
İyi çalışmalar DOSYA İÇERİSiNE GEREKNLERİ YAZDIM MÜMKÜNSE EKTEKİ dosyayı inceleyip KODLAMADA yardımcı olurmusunuz.

Ekli dosyalar

Çözüm
İyi çalışmalar DOSYA İÇERİSiNE GEREKNLERİ YAZDIM MÜMKÜNSE EKTEKİ dosyayı inceleyip KODLAMADA yardımcı olurmusunuz.
Başlıkta belirttiğiniz gibi formülle mi? Yoksa soruda belirttiğiniz gibi makro ile mi çözüm mü?
Formüllü çözüm ekte yeralmaktadır. Kontrol ediniz.
Formülün bulunduğu ilk satırı işaretleyip aşağı doğru sürükleyerek ihtiyacınız kadar çoğaltınız.
Başlıkta belirttiğiniz gibi formülle mi? Yoksa soruda belirttiğiniz gibi makro ile mi çözüm mü?
Formülün bulunduğu ilk satırı işaretleyip aşağı doğru sürükleyerek ihtiyacınız kadar çoğaltınız.

Ekli dosyalar

Çözüm
buda güzel makro olursa daha kolay güzel olur müsaitseniz makro ile atayacağımız bir buton ile bilgileri getirirsek güzel olur saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...