P

Çözüldü Farklı Sayfalardaki Verileri Bir Tabloda Toplamak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pinare
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pinare

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
ParametreDepo8. Hafta9. Hafta10. Hafta
AABB

DepoTipleriOran3. Hafta4. Hafta5. Hafta6. Hafta7. Hafta8. Hafta9. Hafta10. Hafta
BBDenetimAA0,32%0,24%0,02%0,30%0,15%0,40%0,49%

tablodaki haftaları ilk tabloya getirmek istiyorum ama yapamadım yardımcı olabilir misiniz

Çözüm
Office versiyonunuzu 365 versiyonu olarak belirttiğiniz için 365 versiyonu alternatifini de paylaştım. 2 formülde çalışıyor. Eğer 365 versiyona sahip değilseniz. İndis-kaçıncı ile yazılan formül dizi formülüdür. Ctrl+Shift+Enter yapıp formülden çıkınız daha sonra sürüklemeyi yapınız. Dosyanız ektedir. İnceleyiniz.
Merhaba @pinare öncelikle hoş geldiniz. örnek dosyanızı paylaşırsanız hem sorununuz daha anlaşılır olur, hem de sorununuza yardımcı olmaya çalışanlar verilerinizin bir benzerini oluşturmak için dosya hazırlamakla zaman harcamaz böylece çözüm alma süreciniz daha hızlanır.

D4 hücresine aşağıdaki formülü yazıp sağa ve aşağı sürükleyerek deneyiniz.

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

Alternatif olarak Excel 365 versiyonuna sahip olduğunuz için aşağıdaki formülü de kullanabilirsiniz.

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

Office versiyonunuzu 365 versiyonu olarak belirttiğiniz için 365 versiyonu alternatifini de paylaştım. 2 formülde çalışıyor. Eğer 365 versiyona sahip değilseniz. İndis-kaçıncı ile yazılan formül dizi formülüdür. Ctrl+Shift+Enter yapıp formülden çıkınız daha sonra sürüklemeyi yapınız. Dosyanız ektedir. İnceleyiniz.

Ekli dosyalar

Çözüm