Çözüldü Açılır Liste Butonu Ile Veri Aktarma

sedat2161

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Hayırlı günler sayın hocalarım. Ekli dosyamdaki Puantaj sayfasında açılır listeden herhangi bir ay seçildiğinde gerekli bilgiler puantaj sayfasına aktarılmaktadır. Ancak aktarma yapılan sayfalardan birinde değişiklik olduğunda bilgi güncellemesi olduğunda tekrar ilgili aya tıkladığımızda yeni bilgiler gelmemektedir. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 888.xls
    195.5 KB · Görüntüleme: 3
.......Ancak aktarma yapılan sayfalardan birinde değişiklik olduğunda bilgi güncellemesi olduğunda tekrar ilgili aya tıkladığımızda yeni bilgiler gelmemektedir.....

@sedat2161
Kırmızı renklendirdiğim kısmı anlamadım.
Değişiklik derken sayfa adı vs belirterek konuyu netleştirir misiniz?

Açıklamadan önce şunu belirteyim: diyelim TEMMUZ ayı seçili durumda ve
İZİN sayfasındaki son kayıtta izin süresini 10 iken 15 yaptınız ve
PUANTAJ sayfasındaki açılır listeyi tıklayıp tekrar TEMMUZ'u seçtiğinizde İZİN'deki değişikliğin PUANTAJ'a yansımamasından mı söz ediyorsunuz?

Eğer durum bu ise, önce başka bir AY seçip, ardından TEMMUZ'u tekrar seçerseniz sorun olmaması gerekir.
Mevcut yapıya göre çözüm bu.

@sedat2161
Kırmızı renklendirdiğim kısmı anlamadım.
Değişiklik derken sayfa adı vs belirterek konuyu netleştirir misiniz?

Açıklamadan önce şunu belirteyim: diyelim TEMMUZ ayı seçili durumda ve
İZİN sayfasındaki son kayıtta izin süresini 10 iken 15 yaptınız ve
PUANTAJ sayfasındaki açılır listeyi tıklayıp tekrar TEMMUZ'u seçtiğinizde İZİN'deki değişikliğin PUANTAJ'a yansımamasından mı söz ediyorsunuz?

Eğer durum bu ise, önce başka bir AY seçip, ardından TEMMUZ'u tekrar seçerseniz sorun olmaması gerekir.
Mevcut yapıya göre çözüm bu.
Hocam merhaba aynen anlattığınız gibi. Bende puantajda bir değişiklik yaptım başka ay seçmeden tekrar Temmuzu tıklatıp verileri aktarmak istiyorum. Mevcut yapıya göre durum bu diye belirtmişsiniz. Hocam bir çözüm bulabilseydiniz çok iyi olurdu. Hayırlı akşamlar diliyorum.

Hocam merhaba aynen anlattığınız gibi. Bende puantajda bir değişiklik yaptım başka ay seçmeden tekrar Temmuzu tıklatıp verileri aktarmak istiyorum. Mevcut yapıya göre durum bu diye belirtmişsiniz. Hocam bir çözüm bulabilseydiniz çok iyi olurdu. Hayırlı akşamlar diliyorum.

Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
5
Geri