Yazdırılabilir Excel Takvimi

Yazdırılabilir Excel Takvimi isimli dosyada, fonksiyonel olarak oldukça fazla özelliğe sahip aynı zamanda kolayca çıktı alınacak bir takvim örneği vardır.

Yazdırılabilir Excel Takvimi

Excel ile Takvim Oluşturma

Üst resimde göreceğiniz şekilde, tek tıklamayla print edilebilecek şekilde hazırlanmış olan oldukça işlevsel bir takvim örneği bulunmaktadır. Takvim, Ulusal Bayram, Resmi ve Dini Bayramlarımızı tanımlamanız halinde gösterebilecek özellikleri de kapsamaktadır.

2050 yılına kadar tanımlanmış bu tatil günlerini gözden geçirmeniz önerilmektedir.
image-20210210201926-2.png

Faydalanmanız temennisiyle.
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Yazdırılabilir Excel Takvimi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Yazdırılabilir Excel Takvimi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 10-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
10   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Kaydet / Alternatif Shift F12
Satır Seçme Shift Space
Formül Ekle Shift F3
İşlev Ekle Penceresini Açma Shift F3
Bul Penceresini Açma Ctrl F

#BAŞV!(#REF!) Hatası

Formül ile geçersiz bir hücreye başvuru yapmaya çalıştığınızda karşılaşırsınız. Ya da formüllerin başvurduğu bir hücreyi, satırı, sütunu sildiğinizde diğer formüllü hücrede bu hata görüntülenir.

Bu hatayla karşılaştığınızda, tekrardan veri alınacak hücre ya da aralığa tekrar başvuru yapmanız gerekecektir. Daha detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...