Çözüldü WebBrowser Üzerinde PDF Görüntüleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhezer

Site Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 365
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
İngilizce
Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle bu çalışmamın bu aşamaya gelmesinde değerli katkılarını esirgemeyen @okutkan ve @Ömer BARAN hocalarıma destekleri için teşekkür ederim.

Ekli dosyamda UserForm üzerinde bulunan WebBrowser1 da PDF görüntüleme sorunu yaşamaktayım. Form üzerinde bulunan TextBoxlara çift tıkladığımızda WebBrowser1 üzerinde PDF dosyasının bir ön izlemesinin gelmesini sağlamaya çalışıyorum. Klasör paylaşıma kapalı olduğu halde WebBrowser1 üzerinde dosya ön izlemesi gelmemektedir.

ExcelDepo-WebBrowser.webp

Değerli katkılarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Userform1 de ListBoxtan veriye çift tıkladığımızda açılan UserForm üzerinde textboxlara PDF isimlerini yazmaktadır. TextBox8, TextBox9, TextBox10 ve TextBox11 den birisine çift tıkladığımızda ErbBrowser da açılmasını istiyorum.

@cesur Hocam, Muhtemelen benim ekran kartı ile ilgili bir problem var. bazı PDF leri açıyor bazılarını baya geç açıyor. Bu konu artık kapanmıştır. Başka bir başlıkta sizden bir ricam olacaktı?

Açacağım başlıktaki konu Sayfa1 de Talep yapan kolonuna talebi oluşturan kişinin TC No'sunun gelmesi ile ilgili olacak. Ayrıca, Yapılan kayıt sonrasında Sayfa3 de (A3:E8) arasına talebi oluşturan bilgisi; (A11:F16) arasına ihtiyaç sahibi kişilerin bilgisini aktarmak istiyorum. UserForm1 üzerinden ListBox1'e çift tıkladığımda Sayfa3'e UserForm1 üzerinde Kişi Sayısı TextBox'ından kaç kişi nin bilgisini girdiysem Talepte bulunan kişinin bilgisi ile birlikte Sayfa3'e bu kişilerin bilgilerini aktarmam gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Site Üyesi
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
6