Çözüldü Userformdan sayfaya veri kaydı

planyoq

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
BİR USER FORM HAZIRLADIM KENDİMCE FAKAT ARKA PLAN YAZILIMI KONUSUNDA BİLGİLİ DEĞİLİM YARDIMINIZI BEKLİYORUM
İBAN - GEÇİCİ GÖREV YERİ VE BAŞLAMA TARİHİ KISMI DA TEXT BOX OLUCAKTI ONU DÜZELTMEYİ UNUTMUŞUM
ÖRNEK.webp

Ekli dosyalar

Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba,
Öncelikle userformunuz çok kalabalık, nesnelerin sıralaması isimlendirmesi vs çok karışık. Dosyanızı bu şekilde hatasız kullanmanız çok mümkün gözükmüyor. Sayfa üzerine doğrudan elle kayıt daha sağlıklı işleyecektir.
Bununla birlikte sorunuz cevapsız kalmasın, örnek bir kod bulunsun diye cevap yazdığımı; sonraki adımlar ve oluşacak hatalar için yardımcı olamayacağımı özellikle belirtmek istiyorum. (Belki başka bir arkadaş yardımcı olabilir.)
Örnek dosyanız için userform kodları aşağıdadır, mevcut kodları tamamen silip aşağıdakileri kopyalayınız.
İyi çalışmalar...
Kod:
İçeriği görüntülemek için giriş yapmalısınız
(77 satır)

Merhaba,
Öncelikle userformunuz çok kalabalık, nesnelerin sıralaması isimlendirmesi vs çok karışık. Dosyanızı bu şekilde hatasız kullanmanız çok mümkün gözükmüyor. Sayfa üzerine doğrudan elle kayıt daha sağlıklı işleyecektir.
Bununla birlikte sorunuz cevapsız kalmasın, örnek bir kod bulunsun diye cevap yazdığımı; sonraki adımlar ve oluşacak hatalar için yardımcı olamayacağımı özellikle belirtmek istiyorum. (Belki başka bir arkadaş yardımcı olabilir.)
Örnek dosyanız için userform kodları aşağıdadır, mevcut kodları tamamen silip aşağıdakileri kopyalayınız.
İyi çalışmalar...
Kod:
İçeriği görüntülemek için giriş yapmalısınız
(77 satır)
Hocam haklısınız biraz karışık müdürüm önceki kurumunda buna benzer bir şey kullanıyormuş elimden geldiğince sadeleştirmeye çalışıyorum verdiğiniz kod çalışıyor fakat bir sorum olucak sadece kayıt ekleme işlemi yaparken son satıra yapmıyor sürekli 1. satıra veri ekliyor veriyi data sayfasında son satıra eklemesini nasıl sağlayabilirim

Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
5