Çözüldü Personel takip sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mzsakall

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Sayın ilgililer
Ekte bulunan dosyamaa tüm giren çıkan personellerin isimlerini ve bilgilerini işliyorum istediğim bir buton ile çıkış yapan tüm personellerin çıkış tarihleri sütununda yazan güne göre çıkış yaptıkları ay ve yıl isimleri ile sayfa açarak ayırmasını istiyorum bir personel çıkış yaptığında bilgilerinin direk o sayfaya birde seçilebilir liste ile direk örnek veriyorum Ocak 2019 a bastığımda o sayfaya gidebileyim ayrıca bir userform ile kolay kayıt yapabilir miyim konu hakkında yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

Merhaba Sayın @mzsakall .

Eklediğiniz örnek belgede; herhangi bir kayıt yok, düğmeden söz etmişsiniz ancak herhangi bir düğme yok,
aktarma işleminden söz etmişsiniz ancak oluşturulacak sayfa için bir şablon yok, seçilebilir listeden söz etmişsiniz, böyle bir liste yok,
.... sayfaya gidebileyim yazmışsınız ancak herhangi bir düğme/şekil/sayfa vs yok, UserForm'dan söz etmişsiniz ancak belgenizde bir usarform yok.

Bence, yapı/düğme/userform gibi tasarıma yönelik işlemleri kendiniz hazırlayıp,
istediğiniz işlemlerin denenebilmesi için de belge içerisinde örnek veriler olmasını sağladıktan sonra
bu örnek belgeyi foruma ekleyip, işlemlerin adım adım tamamlanması için bir başlangıç yapmalısınız.

Mevcut haliyle boş bir örnek belge ekleyip, paket bir program/şablon istemiş oluyorsunuz.
Ya yukarıda belirttiğim şekilde bir yol izleyip, isteklerinizi adım adım tamamlama yoluna gitmelisiniz
ya da forumumuzun DESTEK TALEBİ bölümünü kullanarak ücretli destek istemelisiniz.

Bu haliyle kimsenin, açtığınız bu konuya destek vermeyi düşüneceğini pek sanmıyorum doğrusu.

İyi çalışmalar dilerim.

.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
3