Çözüldü Pdf uzantılı dosyaları bölme sayfa kaydetme

bmakca

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar,
arama yaptığımda konuya ilişkin bir bilgi bulamadım , bu nedenle yeni konu açtım.
Sabit aralıklı ve çok sayfalı .pdf uzantılı dosyayı vba ile tek tek sayfalara ve farklı isimlerle (belge-001, belge002 vb.) ayırabiliyor muyuz?
Kurum güvenliği nedeniyle ücretsiz siteler üzerinden bölme yapamıyorum, aynı nedenden dolayı küçük programları da yükleyemiyorum, tek kurtarıcı excel kalıyor geriye.
İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

SepPDF, çok sayfaları olan pdf dosyaları bölmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.​

Yalnızca birkaç yapılandırma ayarına erişim sağlayan basit bir arayüze sahiptir. Dosyalar, “sürükle ve bırak” desteği veya yerleşik göz atma işlevi kullanılarak listeye eklenebilir. Uygulama, kullanıcıların orijinal dosyada bulunan her bir sayfa için ayrı PDF dosyaları oluşturmasına veya bir başlangıç ve bitiş sayfası belirtmesine olanak tanır. Varsayılan olarak, program PDF’leri otomatik olarak orijinal olanlarla aynı konuma kaydeder, ancak bir kaydetme dizini seçmek mümkündür.Kurulum gerektirmez.Tavsiye olunur.

Download : www.ne.jp

SepPDF, çok sayfaları olan pdf dosyaları bölmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.​

Yalnızca birkaç yapılandırma ayarına erişim sağlayan basit bir arayüze sahiptir. Dosyalar, “sürükle ve bırak” desteği veya yerleşik göz atma işlevi kullanılarak listeye eklenebilir. Uygulama, kullanıcıların orijinal dosyada bulunan her bir sayfa için ayrı PDF dosyaları oluşturmasına veya bir başlangıç ve bitiş sayfası belirtmesine olanak tanır. Varsayılan olarak, program PDF’leri otomatik olarak orijinal olanlarla aynı konuma kaydeder, ancak bir kaydetme dizini seçmek mümkündür.Kurulum gerektirmez.Tavsiye olunur.

Download : www.ne.jp
çok teşekkür ederim, kurulumda yetkilendirme iznine takıldık, sistem yöneticisi ile görüşüp kurdurmaya çalışacağım.

Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
2