Çözüldü makroda sayfa koruma makro sayfa koruma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurban

Yıllık Dosya Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2013
Excel Sürümü
32 Bit
Excel Dili
Türkçe
selamun aleykum sorum ekcel dosyası icinde SORU kısmında acıklama kısmında yazılmısdır
en kısa zamanda sorununu cevabı ile dönüs yaparsananiz mennun oluruz allah a emanet olunuz
hayırlı aksamlat

Ekli dosyalar

Aleykumselam, herhangi bir açıklama göremedim. Açıklamanızı konu içine de dahil ederseniz daha uygun olur.
Hocam sorum şu
Aleykumselam, herhangi bir açıklama göremedim. Açıklamanızı konu içine de dahil ederseniz daha uygun olur.
PC: selamun aleykum ben kurban sizlerden bir konuda yardım riça edecektım bu bir makro ile calisan ekcel dosyaıdır,sayfalar korumalıdır sayfalar koruma sifresi (durusu)
soru=onrnegın 200 aradıgımda 200 sorgulama yapıyor yaptıktan sonra makro sayfayı tekral korumaya alıyor.yalnız ana sayfa makrosuna bır sefer tıkladıgima sayfaya tam geliyor .ve sayfayı korumaya alıyor. Ana listeye 2 sefer tıkladimda makro sifreyı acıyor ben ise sayfanın tekral sifre koymasını istıyorum bu konuda sizlerden donus beklıyoruz
kullanıçı adı kıurban
email [email protected]

PC: selamun aleykum ben kurban sizlerden bir konuda yardım riça edecektım bu bir makro ile calisan ekcel dosyaıdır,sayfalar korumalıdır sayfalar koruma sifresi (durusu)
soru=onrnegın 200 aradıgımda 200 sorgulama yapıyor yaptıktan sonra makro sayfayı tekral korumaya alıyor.yalnız ana sayfa makrosuna bır sefer tıkladıgima sayfaya tam geliyor .ve sayfayı korumaya alıyor. Ana listeye 2 sefer tıkladimda makro sifreyı acıyor ben ise sayfanın tekral sifre koymasını istıyorum bu konuda sizlerden donus beklıyoruz
kullanıçı adı kıurban
email [email protected]

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Yıllık Dosya Üyesi
Kocaeli
Konu Bilgi
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
7