Soru Kuranı Kerim Kopyala Yapıştır Hakkında

sibercocuk

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba

Allah'ın (CC) selamı rahmeti bereketi esenliği üzerinize olsun. Herkese hayırlı günler. Çalışanlara hayırlı işler. Ben bu çalışmaya uzun süre önce başladığım bir Excel dosyası olup amacım bir sürü kaynağı olmasına rağmen Excel halini bulamadığım bir kaynak olarak dosya olusturmaktı Kur'an Kerim in. Güzel bir kaynak çalışması olacağına inandığım dosyanın önce nasıl yapacağıma karar verememiştim. Yatay bir çalışma ile başladım sonra dikey çalışmaya devam ettim. Düşüncem şu ki; gelecek nesillerde gençlerimiz Excel den aradığını daha kolay bulabileceklerini düşündüğüm ve karşılaştırma yapmakta belki bizim bile fark edemeyeceğimiz bazı yollar bulabileceklerini arzu ettiğim bir çalışma olması temennisi idi. Biliyorsunuz Excel bu işte gayet iyi ve gelecek nesil kod yazma araştırma ve karşılaştırmada hem bu programa yoğunluk veriyor hem de yeni sonuçlar çıkabiliyor. Neyse bu kaynakları aldığım web sitesinden içe aktarma çalışmalarım sonuçsuz kaldı ve malisef kopyala yapıştır yapmak ile devam ettim. Sizin bildiğiniz başka bir içe aktarma yolları var mı acaba. Yoksa bana bu çalışmayı tamamlama da destek olmak isteyen olur mu acaba düşüncesi ile sevabına ortak aramak için burada paylaştım. Herkese şimdiden kolay gelsin.

Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Soru 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
2