Soru Kullanıcı Girişine Göre Log Kayıtları Oluşturma

Believing

Yıllık Site Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 2019
Excel Sürümü
32 Bit
Excel Dili
Türkçe
Sayın Forumdaş Arkadaşlar,

Sitedeki örneklerden ve ekteki gibi alıntı olan çalışmalardan yola çıkarak Log Kayıtları oluşturma konusunda istediğim sonuca ulaşamadım.
Ekteki çalışmayı çok kişi kullandığı ve çok sık hataya sebep olduğu için hatayı yapan kişiyi tespit etmek için log kayıtı oluşturmaya çalıştım.
Çalışma kitabına kullanıcıları yetkilendirerek "User_Login" formu ile giriş yapmalarını sağladım.
Çalışma kitabı çok büyük olduğu için sadece 3 başlık altında Log kayıtı oluşturulmalıdır.

1) Hangi tarih ve saatte, hangi kullanıcı çalışma kitabını açtı?
2) Hangi tarih ve saatte, hangi kullanıcı çalışma kitabını kaydetti?
3) Hangi tarih ve saatte, hangi kullanıcı çalışma kitabını kapattı?

Çalışma kitabı açıldığında "LOG_RECORDS" sayfası "Sheets("LOG_RECORDS").Visible = xlSheetVeryHidden" yöntemi ile gizli tutulmalıdır.
"LOG_RECORDS" isimli sayfa incelenmek istendiğinde "Altgr" ile "F11" tuşlarına birlikte basılınca sayfa gösterilmeli, "LOG_RECORDS" isimli sayfadaki verileri düzenlemeye karşı, "LICENSE" isimli gizli sayfanın "E2" hücresindeki şifreyi kullanarak sayfa koruması ile kilitlemelidir.
"LOG_RECORDS" isimli sayfa gizlenmek istendiğinde "Altgr" ile "F12" tuşlarına birlikte basılınca sayfa yeniden gizlenmeli, "LOG_RECORDS" isimli sayfanın sayfa koruması kaldırılmalıdır.

Yukarıdaki koşullara göre mevcut kod bloklarını nasıl revize etmeliyim?
Değerli yardımlarınızı rica ediyorum.

Saygılarımla.

Kullanıcı Adı = Admin
Şifre = 123456
şeklinde çalışma kitabına giriş sağlayabilirsiniz..

Ekli dosyalar

Konuyu başlatan
Yıllık Site Üyesi
Serik - ANTALYA
Konu Bilgi
Durum
Soru 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar