Çözüldü Excelde Kuyruk Simülasyonu Yapma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlisahin

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba Arkadaşlar 2. bir çalışan amotize edilecek onu ana simülasyon tablosunda göstermem gerekiyor bana bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz dosya ektedir. çarşamba günü ödev teslim edeceğim. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. UYGULAMA-3: ATAKPET AKARYAKIT İS-TASYONU (KUYRUK SİMÜLASYONU)

Ekli dosyalar

• Ödev1.xls
    316.5 KB · Görüntüleme: 4
  • Simülasyon.pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 9
Çözüm
1 gün kala olacak iş değil bence.

Daha olayın ne olduğunu bilmiyoruz.
Olayı/işleyişi/işin teorisini anlamak lazım.

Önce, belgenizi açtığınızda ekrana gelen uyarıda belirtilen EKLENTİ'yi bulup indirmeniz
onun üzerinden yürümeniz lazım gibi.
Konuyu, excel ve pdf dosyasını anlamadım. Karşı taraftan PDF dosyasına çalışıp ona göre excel dosyası hazırlanmasını mı istiyorsun?

Konuyu ve sorunu ayrıntıları ile anlatmadığınız sürece kimse konuyu anlamaya kafa yormaz. Çünkü sizin kendi konunuz olmasına rağmen açıklama konusunda hiçbir gayretinizi göremedim.

Anlaşılan, önce PDF belgeden işin işleyişini/bilimsel tarafını anlamamız - öğrenmemiz,
ardından internete çıkıp BCNNvba.xla eklentisini, indirmemiz ve güvenerek çalıştırmamız,
sonra da ne olduğu bilinmeyen/açıklanmayan ekli excel belgesindeki HATA'nın ne olduğunu anlayıp çözmemiz bekleniyor.

Bir de konunun ÖDEV olma durumu var tabi.

;)

Anlaşılan, önce PDF belgeden işin işleyişini/bilimsel tarafını anlamamız - öğrenmemiz,
ardından internete çıkıp BCNNvba.xla eklentisini, indirmemiz ve güvenerek çalıştırmamız,
sonra da ne olduğu bilinmeyen/açıklanmayan ekli excel belgesindeki HATA'nın ne olduğunu anlayıp çözmemiz bekleniyor.

Bir de konunu ÖDEV olma durumu var tabi.

;)
bu BCNNvba.xla nın ne olduğunu bilmiyorum maalesef yani ben sadece attığım excel de kuyruk oluşmadığı için bu konu hakkında yardım istedim o kadar.

1 gün kala olacak iş değil bence.

Daha olayın ne olduğunu bilmiyoruz.
Olayı/işleyişi/işin teorisini anlamak lazım.

Önce, belgenizi açtığınızda ekrana gelen uyarıda belirtilen EKLENTİ'yi bulup indirmeniz
onun üzerinden yürümeniz lazım gibi.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
10
Geri