Çözüldü Açılır Listeden Sayfa Seçme Makrosu

ERMAN.SAYINALP

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba,

Ekteki ÖRNEK üzerinde detay açıklaması olan;

Açılır Liste içerisinden seçilen tarihin Sayfasına gitme MAKRO'su için değerli yardımlarınızı rica ederim.

Saygılarımla.

Ekli dosyalar

• ÖRNEK.xlsx
    18.8 KB · Görüntüleme: 6
Sayın ERMAN SAYINALP üstad Ezelk bu konuyla alakalı olarak benim için öğretici bir video paylaşmış idi. 49 mb.lık bu videoyu sizinle ve ihtiyacı olanlar için paylaşmak istedim. Buradan video nasıl paylasılır bşlmediğim için sayın yöneticilerimizin affına sığınarak harici bir paylaşım sitesi üzerinden paylaştım. Sayın yöneticilerimiz bu linki elbette silme hakkına sahiptir. Saygılar sunuyorum.

Not:
Maalesef linki paylaşmayı da başaramadım. Sayın yöneticilerimiz buradan video paylaşmak uygunsa dosya ekleyerek ancak paylaşabilirim. Video bilgisayarımda kayıtlı.

Sayın @vurkan o kadar büyük videoları siteye yükleyip, site server i yormamamız gerekiyor.
Lakin rızanız olursa, videoyu YouTube kanalımıza ekler, buraya linkini verir ve izlenir hale getiririz.

Sayın ERMAN SAYINALP üstad Ezelk bu konuyla alakalı olarak benim için öğretici bir video paylaşmış idi. 49 mb.lık bu videoyu sizinle ve ihtiyacı olanlar için paylaşmak istedim. Buradan video nasıl paylasılır bşlmediğim için sayın yöneticilerimizin affına sığınarak harici bir paylaşım sitesi üzerinden paylaştım. Sayın yöneticilerimiz bu linki elbette silme hakkına sahiptir. Saygılar sunuyorum.

Not:
Maalesef linki paylaşmayı da başaramadım. Sayın yöneticilerimiz buradan video paylaşmak uygunsa dosya ekleyerek ancak paylaşabilirim. Video bilgisayarımda kayıtlı.
İlginize teşekkür ederim

Sayın admin elbette youtube sitenize ekleyebilirsiniz. Maksat ihtiyacı olanlara yardım etmek. Ancak yüklemenin nasıl olacağını ben bilmiyorum. Arzu ederseniz linkini özelden size gönderdim. Oradan paylaşın. Saygılar.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
6
Geri