Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma isimli dosya, hücreye eklemek istediğiniz resmin boyutlarını hücreden almayı öğretmektedir.

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma


Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Dosya'da, üstte görülen şekilde iki ayrı hücreden herhangi birine çift tıkladıktan sonra, klasörünüzden resim seçebileceğiniz pencere açıklacaktır. Bilgisayarınızda yer alan ve eklemek istediğiniz resmin yerini bulup, Excel sayfasına eklediğinizde, sonuç aşağıdaki gibi olacaktır.

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Dosyadaki kodları dilediğiniz şekilde revize edip kullanabilirsiniz.

Eğer siz de benim gibi tarihi fotoğraflara meraklı iseniz, Osmanlı Tarihi ve Tarihten İnciler isimli sitelerdeki fotoğrafları incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma - Excel Özellikleri:

LoadPicture Shape Shapes

Etiketler

#Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma
Sayın ziyaretçi,

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Yazdığınız uzunca Excel formülleri, formül çubuğumuza sığmıyorsa, farenizi formül çubuğunun alt kısmına getirip basılı tutmak suretiyle, aşağı doğru çekerek formül çubuğunuzu genişletebilirsiniz.

Formül alanını büyütme

Formül alanını büyütme

Bu işlemi daha hızlı yapmak için Ctrl + Shift + U kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...