Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma isimli dosya, hücreye eklemek istediğiniz resmin boyutlarını hücreden almayı öğretmektedir.

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Dosya'da, üstte görülen şekilde iki ayrı hücreden herhangi birine çift tıkladıktan sonra, klasörünüzden resim seçebileceğiniz pencere açıklacaktır. Bilgisayarınızda yer alan ve eklemek istediğiniz resmin yerini bulup, Excel sayfasına eklediğinizde, sonuç aşağıdaki gibi olacaktır.

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Dosyadaki kodları dilediğiniz şekilde revize edip kullanabilirsiniz. Fotoğrafların Boyutunun Hücre Boyutu Kadar Olması isimli dosyamızda ise, döngü ile dilediğiniz kadar resmi klasörden Excel sayfasına aktarabilirsiniz.

Eğer siz de benim gibi tarihi fotoğraflara meraklı iseniz, Osmanlı Tarihi ve Tarihten İnciler isimli sitelerdeki fotoğrafları incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma - Excel Özellikleri:

Delete LoadPicture Shape Shapes
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'i kullanırken bir hücreye tıkladıktan sonra, fare ile aşağı/yukarı ilerledikten sonra aktif hücrenin olduğu alana hızlıca geri dönmek için, Ctrl + Backspace kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...