Fotoğrafların Boyutunun Hücre Boyutu Kadar Olması

Fotoğrafların Boyutunun Hücre Boyutu Kadar Olması dosyasıyla, klasörde yer alan istediğiniz kadar fotoğrafı hücrelerinizin boyutunda ekleyebilirsiniz.

Fotoğrafların Boyutunun Hücre Boyutu Kadar Olması

Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma

Daha öncesinde Excelde Fotoğrafı Hücreye Sığdırma isimli dosyamızda, bir klasörden seçtiğiniz fotoğrafı, hücre boyutunda olacak şekilde otomatik boyutlandırma örneğini paylaşmıştık. Kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda, aynı mantıkta bir klasörde bulunan istediğiniz kadar fotoğrafı Excel hücrelerine ekleyip, hücrelerin boyutunda olacak şekilde örneğimizi hazırladık.

Dosyada, bir Excel sütununda yer alan isimler ile aynı şekilde kayıt edilmiş olan fotoğrafların klasörden Excel hücresine alınması ve hücrenin boyutunda olması işlenmiştir.

İhtiyaç duyanların faydalanması temennisiyle

Fotoğrafların Boyutunun Hücre Boyutu Kadar Olması - Excel Özellikleri:

Insert Delete LoadPicture Shape Count For-Each-Next Shapes
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Fotoğrafların Boyutunun Hücre Boyutu Kadar Olması isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Fotoğrafların Boyutunun Hücre Boyutu Kadar Olması isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Özet Tablo kullananların yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi, bir güncelleme yapıldığında Özet Tablonun biçim ayarlarının bozulmasıdır.

Bu sorunu yaşamamak için:

Şerit Menü -> PivotTable Analizi -> Seçenekler alanına tıklıyoruz ve aşağıdaki ayarı yapıyoruz.

image-20200420022321-1.png
Yükleniyor...