X Sayıda Kelimeden Fazla Kullanılmasını Engellemek

X Sayıda Kelimeden Fazla Kullanılmasını Engellemek isimli dosyamızda, bir içerik oluştururken içinde geçen kelime sayısı kontrolü yapılmaktadır.

X Sayıda Kelimeden Fazla Kullanılmasını Engellemek

İçeriklere Kelime Sınırı Koymak

Excel sayfalarınızda bir tablo oluşturacak ve bazı başlıklara kelime sınırlaması getirmek istiyorsanız, aşağıdaki listede kullandığımız Excel özellikleri ile kolayca istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

X Sayıda Kelimeden Fazla Kullanılmasını Engellemek - Excel Özellikleri:

UZUNLUK YERİNEKOY KIRP Veri Doğrulama
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

X Sayıda Kelimeden Fazla Kullanılmasını Engellemek isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

X Sayıda Kelimeden Fazla Kullanılmasını Engellemek isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Kaydet / Alternatif Shift F12
Satır Seçme Shift Space
Formül Ekle Shift F3
İşlev Ekle Penceresini Açma Shift F3
Bul Penceresini Açma Ctrl F

#BAŞV!(#REF!) Hatası

Formül ile geçersiz bir hücreye başvuru yapmaya çalıştığınızda karşılaşırsınız. Ya da formüllerin başvurduğu bir hücreyi, satırı, sütunu sildiğinizde diğer formüllü hücrede bu hata görüntülenir.

Bu hatayla karşılaştığınızda, tekrardan veri alınacak hücre ya da aralığa tekrar başvuru yapmanız gerekecektir. Daha detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...