Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama isimli dosyamızı kullanarak, tüm çalışanların Kıdem Tazminatlarını tek bir Excel dosyasında kolayca hesaplama imkanına sahip olabilirsiniz.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama

Toplu Kıdem Hesabı

Sitemizde daha öncesinde Kıdem Tazminatı Hesaplamalarına dair farklı örnekler yayınlamıştık. Gelen bir talep doğrultusuda, basit ve hızlı bir şekilde toplu hesaplama yapma imkanı sağlayacak örnek dosyamızı da hazırlamış bulunuyoruz.

Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz dosyada, pembe arka plana ait alanlarda formül bulunmaktadır. Diğer alanları, kendi kriterleriniz gelecek şekilde doldurabilirsiniz. İhbar hesaplama sütunu da ekledik ama özellikle ağırlık Kıdem olduğu için Gelir Vergisinin otomatik hesaplanmasına girmedim.

Dosyaya sınırsız şekilde çalışan ekleyip, kolayca hepsinin kıdem tazminatını tek bir dosyada hesaplayabilir, şirketin kıdem yükünü görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken beyaz alanları doldurmak ve formülleri çoğaltmak.

Faydalı olması temennisiyle.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama - Excel Özellikleri:

YUVARLA TOPLA Round DateAdd Do-Loop If-EndIf Veri Doğrulama Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon CDate CLng
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Faydalı bir döküman olmuş. Elinize sağlık.
Excel Hücrelerine eklediğiniz Açıklama kutucuğunun, Araç çubuklarında yer alan Şekli Değiştir iconu ile istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Yükleniyor...