Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama isimli dosyamızı kullanarak, tüm çalışanların Kıdem Tazminatlarını tek bir Excel dosyasında kolayca hesaplama imkanına sahip olabilirsiniz.

Sitemizde daha öncesinde Kıdem Tazminatı Hesaplamalarına dair farklı örnekler yayınlamıştık. Gelen bir talep doğrultusuda, basit ve hızlı bir şekilde toplu hesaplama yapma imkanı sağlayacak örnek dosyamızı da hazırlamış bulunuyoruz.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama

Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz dosyada, pembe arka plana ait alanlarda formül bulunmaktadır. Diğer alanları, kendi kriterleriniz gelecek şekilde doldurabilirsiniz. İhbar hesaplama sütunu da ekledik ama özellikle ağırlık Kıdem olduğu için Gelir Vergisinin otomatik hesaplanmasına girmedim.

Dosyaya sınırsız şekilde çalışan ekleyip, kolayca hepsinin kıdem tazminatını tek bir dosyada hesaplayabilir, şirketin kıdem yükünü görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken beyaz alanları doldurmak ve formülleri çoğaltmak.

Faydalı olması temennisiyle.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama - Excel Özellikleri:

YUVARLA TOPLA Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon

Etiketler

#Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama
Sayın ziyaretçi,

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Faydalı bir döküman olmuş. Elinize sağlık.
Excel'de Yinelenen Kayıtları silmek için Şerit Menü -> Veri -> Yinelenleri Kaldır simgesini tıklatın.

Verilerinizde başlık satırı varsa, "Verilerimde üst bilgi var" seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun. Yoksa kutucuk tikli ise işareti kaldırın.

Yinelenen verilerinizin belirlenmesi için Sütunlar sekmesinden ilgili sütun seçimini yapın.

Tamam dediğinizde, şartlara uyan veriler varsa silinecektir.
Yükleniyor...