Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama

admin 09 Eylül 2020 09 Eylül 2020 VIP Dosya
Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama isimli dosyamızı kullanarak, tüm çalışanların Kıdem Tazminatlarını tek bir Excel dosyasında kolayca hesaplama imkanına sahip olabilirsiniz.

Sitemizde daha öncesinde Kıdem Tazminatı Hesaplamalarına dair farklı örnekler yayınlamıştık. Gelen bir talep doğrultusuda, basit ve hızlı bir şekilde toplu hesaplama yapma imkanı sağlayacak örnek dosyamızı da hazırlamış bulunuyoruz.

Toplu Kıdem Tazminatı Hesaplama

Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz dosyada, pembe arka plana ait alanlarda formül bulunmaktadır. Diğer alanları, kendi kriterleriniz gelecek şekilde doldurabilirsiniz. İhbar hesaplama sütunu da ekledik ama özellikle ağırlık Kıdem olduğu için Gelir Vergisinin otomatik hesaplanmasına girmedim.

Dosyaya sınırsız şekilde çalışan ekleyip, kolayca hepsinin kıdem tazminatını tek bir dosyada hesaplayabilir, şirketin kıdem yükünü görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken beyaz alanları doldurmak ve formülleri çoğaltmak.

Faydalı olması temennisiyle.

Her gün yayınladığımız ve maksimum 1 dakikalık olan Excel Videolarımızı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmek ister misiniz?

BURAYA tıkla ve ExcelDepo Instagram hesabımızı hemen Takip Et

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
YUVARLA - TOPLA - Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon

Faydalı bir döküman olmuş. Elinize sağlık.
Excel'i kullanırken bir hücreye tıkladıktan sonra, fare ile aşağı/yukarı ilerledikten sonra aktif hücrenin olduğu alana hızlıca geri dönmek için, Ctrl + Backspace kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...