Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama isimli bu örnek dosyamızda, sayfa üzerinde bulunan ve kendi seçiminiz ile işaretlediğiniz alandaki tüm verileri kolayca sıralama yapabilirsiniz.

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama

Üst resimdeki gibi karışık şekilde ve 3 sütuna yayılmış sayılar bulunmaktadır. Bunları küçükten büyüğe göre, aynı biçim ile sıralama yapmak istiyoruz. Yani sıralama yaptıktan sonra da 7 satır ve 3 sütun biçiminin korunmuş olması gerekmektedir.

Dosyayı indirenlerin inceleyebilecekleri kısa bir makro kodu ile sonuca kolayca ulaşıyoruz.

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama

Faydalı olması temennisiyle.


Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama - Excel Özellikleri:

ClearContents Sort Cells

Etiketler

#Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama
Sayın ziyaretçi,

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir veri aralığının en altındaki hücreye hızlıca gitmek için, Ctrl + Aşağı Ok tuşunu kullanmanız ya da fareyi aktif hücrenin alt çizgisine getirip (aşağıdaki görüntüdeki gibi) çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Yükleniyor...