Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama isimli bu örnek dosyamızda, sayfa üzerinde bulunan ve kendi seçiminiz ile işaretlediğiniz alandaki tüm verileri kolayca sıralama yapabilirsiniz.

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama

Üst resimdeki gibi karışık şekilde ve 3 sütuna yayılmış sayılar bulunmaktadır. Bunları küçükten büyüğe göre, aynı biçim ile sıralama yapmak istiyoruz. Yani sıralama yaptıktan sonra da 7 satır ve 3 sütun biçiminin korunmuş olması gerekmektedir.

Dosyayı indirenlerin inceleyebilecekleri kısa bir makro kodu ile sonuca kolayca ulaşıyoruz.

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama

Faydalı olması temennisiyle.


Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama - Excel Özellikleri:

ClearContents Sort Cells
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Sayfadaki Tüm Verileri Sıralama isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir çalışma sayfasının hızlı bir şekilde kopyasını oluşturmak için:

  1. Klavyede Ctrl tuşuna basın.
  2. Ctrl tuşu basılıyken, çalışma kitabının altındaki sekme adına sol tıklayın, çalışma sayfasını çalışma alanına doğru sürükleyin (imleç ile birlikte bir dikdörtgenin artı işaretinin göründüğünü fark edersiniz).
  3. Düğmeyi bırakın.

sayfa-kopyalama

Not: Çalışma sayfasının kopyasının konumu, Ctrl tuşundan nereye gittiğinize bağlıdır. İmleci sürüklediğinizde küçük bir siyah ok (aşağı doğru işaret) olduğuna dikkat edin. Bu ok çalışma sayfasının kopyasının konumunu belirler.
Yükleniyor...