Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Outlooktan Gönderilen E-Postaları Filtreleme

Outlooktan Gönderilen E-Postaları Filtreleme isimli dosyamızı kullanarak, gönderdiğiniz e-postalarınızı Excel'de kolayca filtreleyebilirsiniz.

Tarih Kriteri

Üst resimde göreceğiniz gibi, filtrelemek istediğiniz e-postaların tarih aralığını yazmanız ve "ÇALIŞTIR" butonuna basmanız yeterli olacaktır. Excel Makroları Outlook'a bağlanacak ve verdiğiniz tarih aralığındaki gönderilen e-postaları kontrol edip, kritere uyanları Excel'e aktaracaktır.

Outlooktan Gönderilen E-Postaları Filtreleme

Kritere uyan gönderilmiş e-postalar, üstteki şablonda listelenecektir.

Fadyalanılması temennisiyle.

Outlooktan Gönderilen E-Postaları Filtreleme - Excel Özellikleri:

ClearContents RunAutoMacros Array Count

Etiketler

#Outlooktan Gönderilen E-Postaları Filtreleme
Sayın ziyaretçi,

Outlooktan Gönderilen E-Postaları Filtreleme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Outlooktan Gönderilen E-Postaları Filtreleme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Excel ve Outlook ilişkili böyle dosyalar çok faydalı oluyor.
Teşekkürler.


Bir veri aralığının en altındaki hücreye hızlıca gitmek için, Ctrl + Aşağı Ok tuşunu kullanmanız ya da fareyi aktif hücrenin alt çizgisine getirip (aşağıdaki görüntüdeki gibi) çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Yükleniyor...