S

Çözüldü Verileri diğer sayfaya özet getirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan selis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

selis

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Arkadaşlar selamlar herkese, formul veya kodda olabilir yapmak istediğim sey ıcın emın degılım burdan sormus olayım. Ekteki dosyada J hucresınde tarıhler ı hucresınde mıktarlar k hucresınde ıse kalın,ınce,orta,diğer profil olarak ayrımlar var. Burdaki verileri summury sayfasına Week olarak tonajları yazsın ıstıyorum. Ancak burda verıler az aslında ama genelde 3000 satır oluyor ve weeklere yazarken toplayarak gıtmesı gerekır. Boyle bır sey yapabilir miyiz? Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

Sn. @selis

Mesaj yazma alanında, Türkçe yazım denetimi otomatik olarak gerçekleşmekte ve yazım kurallarına uygun olmayan kısımlar altı kırmızı çizili olarak işaretlenerek dikkat çekmesi sağlanmaktadır. Daha evvel Sayın @Admin de bu konuda sizi bilgilendirmiş ve ricada bulunmuştu.
Hem Türkçemiz açısından doğru olmuyor, hem de sitemiz açısından GOOGLE gibi arama motorlarının yaptığı taramalarda olumsuz sonuç doğuruyor.

Mesajlarınızı yazdıktan sonra altı kırmızı çizilerek işaretlenen yazım yanlışlarını düzeltmeye özen gösterirseniz seviniriz.
Anlayış için teşekkürler.

Sn. @selis

Art arda ikinci cevabım oluyor. önce bundan önceki cevabımı okuyunuz.

Aşağıdaki kod istenilen işlemi çok kısa sürede yapacaktır.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(12 satır)

Ömer Hocam Merhabalar;
İki Excel arasında resim aktarma işlemlerini nasıl yapabiliriz. Resimlerin isimlerini biliyorum lakin bunları satır satır okuyup diğer Excel'e aktaramıyorum.

Ömer Hocam Merhabalar;
İki Excel arasında resim aktarma işlemlerini nasıl yapabiliriz. Resimlerin isimlerini biliyorum lakin bunları satır satır okuyup diğer Excel'e aktaramıyorum.
Yazdığınız mesajın, bu konu sayfasıyla alakası nedir anlayamadım.
Böyle alakasız konu sayfalarına, konuya ilgili olmayan mesajlar yazmak;
başka bir üyemizin açtığı bu konunun bütünlüğünü bozmaktan başka işe yarayacak gibi görünmüyor.

Mesajlarınızı, ilgili konu sayfasında yazarsanız seviniriz.

.