Soru Tablodan Yan Sayfaya Veri Getirtme

Ergcbk

Normal Üye
Merhabalar. Daha önce uzunca çalışmış olduğumuz programda:
"YAPILACAK İŞLEMLER" sayfası "Y-AY" sütunları arasına hazırlanmış program tablosundan "Demir Cevheri Dolan" ve " Demir Cevheri Mukayeseli" sayfalarına renklendirilmiş alanlara D2 ve L2 satırlarındaki açılır pencereden seçilen aya göre verileri getirtmek gerekiyor. Formülle yapılabilir mi bilmiyorum, yardımlanızı bekliyorum.

Daha doğrusu, Yapılacak işlemler sayfasında aylık yıllık proğram tablosu var. Bu tablodaki programları Demir Cevheri Dolan" ve " Demir Cevheri Mukayeseli" sayfalarına formülle ay seçildikçe seçilen aya ait programı işyerinin program satırına getirmesi gerekmektedir

NOT: Eklenen örnek belge, özel bilgiler içerdiğinden tarafımca kaldırılmıştır. 01.02.2023

Eklediğiniz belgeyi yanlışlıkla mı sildim emin olamadım doğrusu.
Varsa, özel bilgi (TC Kimlik No, Ad soyad, firma/kurum ismi gibi) ayıklaması yaparak tekrar eklersiniz artık.

Merhabalar Ömer Hocam. Aylardır sitelerde ekli dosyadaki formülü yaptırmaya çalışıyorum, Allah rızası için üstat olarak bir el at nevar, bende sitelere dosya yüklemekten kurtarayım.

Tablonun 1. bölümüne Aralık 2022 ayında işyerinden Dolan vagon adedini ve Tonunu, tablonun 2. bölümüne de yine Aralık 2022 ayına kadar olan işyerinden toplam Dolan vagon adedi ve Tonunu getirmesini.

Ekli dosyalar

Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Soru 
Forum
Excel Formül Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
2