Çözüldü Excel ile İşleri Alarmlı Takvimde Takip Etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuratSanin637

Site Üyesi
Excel Versiyonu
Excel 365
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba
Herkese hayırlı akşamlar dilerim
Excelde is takibi yapabileceğimiz her işe bir tarih ve alarm uygulayabilecegimiz bir yöntem veya dosya mevcut mudur.
Örneğin
A sutununda yapılacak iş :Gider fatularinin işlenmesi
B sütununda tarih
C sütununda Alarm verebileceğimiz saati
Dosya açıkken saati geldiğinde uyarı verecek bir işlem yapabilir miyiz?

Teşekkürler.

Çözüm
İlk Mesajınızdaki örnek ile yüklediğiniz dosyanın yapı olarak bir ilgisini göremedim, en azından sütunları kendi işinize göre düzenleyip tarih ve saatleri doldurarak yükleyebilirdiniz. Başkasının hazırlamış olduğu dosya direkt olarak buraya eklemişsiniz. Bunun üzerinden bir kod yazarım fakat sayfada düzenlemeye yapacağınız için, kodda düzenleme ihtiyacı duyacağınızı düşünüyorum.
Merhaba,

Konuyu dile getirdiğiniz bu alan talep değil, ihtiyaçlarınıza istinaden sorularınızı sorabileceğiniz alandır.
Bahsettiğiniz talebinize dair kendiniz adımları atabilir, takıldığınız yerlerde buradan sorularınızı sorarak, dosyanızı geliştirmeyi sürdürebilirsiniz.

İyi çalışmalar

İlk Mesajınızdaki örnek ile yüklediğiniz dosyanın yapı olarak bir ilgisini göremedim, en azından sütunları kendi işinize göre düzenleyip tarih ve saatleri doldurarak yükleyebilirdiniz. Başkasının hazırlamış olduğu dosya direkt olarak buraya eklemişsiniz. Bunun üzerinden bir kod yazarım fakat sayfada düzenlemeye yapacağınız için, kodda düzenleme ihtiyacı duyacağınızı düşünüyorum.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Site Üyesi
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
4