Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

İki Tarih Arasındaki Toplam Çalışma Süresini Hesaplama

İki Tarih Arasındaki Toplam Çalışma Süresini Hesaplama isimli bu dosyamızda, iki tarih arasında farklı kriterlere göre nasıl süre hesaplaması yapılacağı öğretilir.

Excel'de sektör farketmeksizin saat hesabı özellikle çalışma süreleri belirleme açısından çok sık kullanılır. Oldukça da önemli olan bu hesap için Excel'in pek bilinmeyen ve aşağıdaki özellikler listesinde belirttiğimiz iki formülü vardır. Bu formüller ile farklı farklı kriterlere göre iki tarih arasındaki çalışma saatlerinin hesaplamasını kolayca yapabilirsiniz.

image-20200803141700-1.png

Üstteki gibi bir tablo ve tatil yapısında, açıklamalar doğrultusunda çalışma saatlerini hesaplamak isteyelim.

Bunun için özellikler listesinde göreceğiniz formüllerimize, açıklama kısmındaki gibi kriterler uygulayarak aşağıdaki sonucu elde ettik.

image-20200803141846-2.png

Faydalı olması temennisiyle.

İki Tarih Arasındaki Toplam Çalışma Süresini Hesaplama - Excel Özellikleri:

TAMİŞGÜNÜ TAMİŞGÜNÜ.ULUSL

Etiketler

#İki Tarih Arasındaki Toplam Çalışma Süresini Hesaplama
Sayın ziyaretçi,

İki Tarih Arasındaki Toplam Çalışma Süresini Hesaplama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

İki Tarih Arasındaki Toplam Çalışma Süresini Hesaplama isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

çok işime yarayacak. teşekkürler


Gizli satır ve sütunların haricinde seçili olan hücreleri nasıl kopyalayabiliriz?
Kopyalanacak alanı seçip, Shift + alt + ; tuşlarına birlikte basmanız yeterlidir.
Yükleniyor...