Günlük Satış Rakamlarını Dashboard Haline Getirme

Günlük Satış Rakamlarını Dashboard Haline Getirme isimli bu dosyamız, Excel'de verilerin nasıl bir dashboard haline getirilip, sunumlarda ilgi çekici bir görünüme bürünmesini öğreten basit bir örnektir.

Günlük Satış Rakamlarını Dashboard Haline Getirme

Üst resimdeki basit bir Excel tablosunu bile bir kaç dokonuş ile görsellik katarak sunumlarınız ya da raporlamalarınız için özel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Koşullu Biçimlendirmenin kendi özellikleri ve alt kısımda göreceğiniz Excel Formülleri ile benzer dokunuşları sizlerde yapabilirsiniz.

Yol gösterici olması açısından eklediğimiz bu dosyanın faydalı olmasını temenni ederiz.

Günlük Satış Rakamlarını Dashboard Haline Getirme - Excel Özellikleri:

BAĞ_DEĞ_DOLU_SAY EĞERSAY KAYDIR SATIR ALTTOPLAM TOPLA TOPLA.ÇARPIM Koşullu Biçimlendirme
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Günlük Satış Rakamlarını Dashboard Haline Getirme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Günlük Satış Rakamlarını Dashboard Haline Getirme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Onbinlerce satırlık Excel hücrelerinizin tamamı seçiliylen ve seçim bozulmadan verilerinizin en alt kısmına, en üst kısmına, en sağ kısmına ya da en son kısmına kolayca gitmek için, sağ ve altta bulunan kaydırma çubuklarının üzerindeyken sağ tıklamanız ve ilgili alana gitmeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Excel Sayfasında Hızlı Seçim Yapma
Yükleniyor...