Grafik Öğelerine Tıklayarak İlgili Sayfaya Gitme

Grafik Öğelerine Tıklayarak İlgili Sayfaya Gitme dosyası, birden fazla sayfadan veri alan grafikte, öğelere tıklayarak sayfaya nasıl gidileceğini öğretir.

Grafik Öğelerine Tıklayarak İlgili Sayfaya Gitme

Grafikten Sayfa Seçme

Üst resimde görüleceği üzere, dosyada 4 ayrı sayfa bulunmaktadır. Bu sayfalardan 3 tanesi verilerin yer aldığı, 1 tanesi ise özet ve grafiğin bulunduğu sayfadır. Dosyanın işlevi ise, özet sayfasında bulunan grafik öğelerine tıklayarak, ilgili sayfanın seçilmesini sağlamaktır. Özellikle çok fazla sayfanın olduğu bir çalışma kitabında grafik oluşturmuşsanız, sonuçların geniş çaplı olarak incelenebilmesi için ilgili sayfaya bu yöntemle kolayca gidebilirsiniz.

Arşivimizde bulunan bu örneğin ExcelDepo takipçilerine fayda sağlaması temennisiyle.

Grafik Öğelerine Tıklayarak İlgili Sayfaya Gitme - Excel Özellikleri:

TOPLA Activate ChartObjects CheckBox Worksheet Chart Select-Case
Bu dosyayı aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılacak penceredeki kutucuğa, E-Posta adresinizi yazmak suretiyle ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Açılan penceredeki Şartlar ve Kurallar kısmını iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür işlemler ile uğraşmak istemezseniz, sitemize Kayıt olabilir ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üyelik Paketi alarak, tüm dosyalarımızı paket seçeneklerinin günlük indirme limitleri kapsamında kolayca ve şartsız olarak indirebilirsiniz.   ÜYE OLMADAN İNDİR  
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...