Grafik Animasyonlu Sınav Sonuçları

Grafik Animasyonlu Sınav Sonuçları isimli dosyada, bir okuldaki öğrencilerin almış oldukları sınav sonuçlarını takip edebileceğiniz faydalı bir örnek vardır.

Sınav Sonuçları Listesi

Dosyamızda üstte bir kısmını gördüğünüz bir veritabanı mevcuttur. Bu veritabanında, öğrenci isimleri, dersler ve aldıkları notlar ve ağırlıklı ortalamalar yazılıdır.

Buradaki bilgiler ışığında oluşturulan dosyaya ait ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir:

Grafik Animasyonlu Sınav Sonuçları

Kısa açıklamaları şu şekildedir:

  • XY dağılım Tipi grafik kullanılarak hazırlandı. Kare işaretçilerle yapıldı.
  • Ders seçimi yapıldığında animasyon otomatik gerçekleşir ve sınıflara ve sınıflardaki öğrencilerin bu ders için almış oldukları notlar 5 lik not sisteminde gruplar halinde dizilirler
Grafiğin çalışma metotlarını incelemek içinde H sayfasını inceleyebilirsiniz.

Havalı Excel çalışmalarını sevenlerin oldukça hoşuna gidecek bir örnek olduğunu düşünüyorum.
Sayın ziyaretçi,

Grafik Animasyonlu Sınav Sonuçları isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Grafik Animasyonlu Sınav Sonuçları isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...