Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Geçen Tarihleri Renklendirme


Geçen Tarihleri Koşullu Biçimlendirme ile Renklendirme isimli dosyamız ile, günün tarihi baz alınarak, o günden eskide kalmış tarihleri renklendirebilirsiniz.

Geçen Tarihleri Koşullu Biçimlendirme ile Renklendirme

Üst resimde ekran görüntüsünü gördüğünüz renklendirmenin nasıl yapıldığının incelemek için, Şerit Menü'den Koşullu Biçimlendirme simgesini tıklamanız yeterli olacaktır.

Faydalı olması temennisiyle.

Geçen Tarihleri Renklendirme - Excel Özellikleri:

BUGÜN Koşullu Biçimlendirme

Etiketler

#Geçen Tarihleri Renklendirme
Sayın ziyaretçi,

Geçen Tarihleri Renklendirme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Geçen Tarihleri Renklendirme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
Bir veri aralığının en altındaki hücreye hızlıca gitmek için, Ctrl + Aşağı Ok tuşunu kullanmanız ya da fareyi aktif hücrenin alt çizgisine getirip (aşağıdaki görüntüdeki gibi) çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Yükleniyor...