Excel Tarihi Metne Çevirme

Excel Tarihi Metne Çevirme isimli dosya, bir hücrede yazılı olan tarihi istediğiniz bir metin biçiminde nasıl kolayca yazdıracağınız öğretmektedir.

Excel Tarihi Metne Çevirme

Excel Tarihi Metne Çevirme

Üst resimde görülen tarihler, AY ve YIL şeklinde ama ayların isimleri ile yazılmasını sağlamaktadır. Başlangıç düzeyindeki Excel kullanıcıları içindir.

Aynı işlemi VBA kodları ile yapmak isterseniz, Makro ile Tarihi Metne Çevirme isimli dosyayı inceleyebilirsiniz.

Excel Tarihi Metne Çevirme - Excel Özellikleri:

METNEÇEVİR
Sayın ziyaretçi,

Excel Tarihi Metne Çevirme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Tarihi Metne Çevirme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de formül yazarken, klavye, fare karmaşası yaşanır. Formül yazarken tamamen fare kullanmak isterseniz, son aşamada formülü tamamlamak için klavyeden Enter tuşuna basmanız gerekecektir.

Klavyeyi hiç kullanmadan, formülünüzü bitirdikten sonra, tik işaretini basmanız, klavye kullanmanıza gerek duymamanızı sağlayacaktır.
Yükleniyor...