Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi

Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi isimli dosyada, işyerine alınmış yeni çalışanların adımlarının Excel üzerinden takip edilebileceği bir örnek vardır.

Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi

Dosyayı kullanmak için önce üstteki gibi adımların tanımlanması gerekir.

Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi

Bu aşamadan sonra ise, işe alınmış çalışanların tanımlanması ve ilgili adımlara göre planlamalarının yapılması gerekir.

Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi

Son aşamada ise adımları tamamlanmış olan çalışanların özlük dosyalarında saklanabilecek bir çıktısının görüntülenmesi sağlanır.

Arşivimizde yer alan bu dosya, hem direk kullanılabilirliği hem de Excel özellikleri açısından oldukça faydalı bir örnektir.

Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi - Excel Özellikleri:

EĞER EĞERHATA İNDİS UZUNLUK KAÇINCI Veri Doğrulama Ad Tanımla Tablo
Sayın ziyaretçi,

Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel ile Yeni Çalışan Kontrol Listesi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Biçim boyacısı simgesine bir kez tıkladığınızda, tıklamış olduğunuz hücredeki tüm biçimleri alır ve yeni tıkladığınız hücreye uygular. Farklı bir hücreye daha uygulamak için, yeniden biçim boyacısı simgesine tıklamanız gerekir.

Bu işlemi her seferinde tekrarlamamak için, biçim boyacısı simgesine iki kez tıkladıktan sonra, tekrar bir kez tıklayana ya da ESC tuşuna basıncaya kadar istediğiniz kadar hücreye seçtiğiniz hücrenin tüm biçimlerini uygular.

Biçim Boyacısı Simgesi:
image-20200507180041-1.png
Yükleniyor...