Excel ile Türkiye Şehir Bilgileri

Excel ile Türkiye Şehir Bilgileri isimli dosyada, güzel ülkemizin tüm şehirlerine dair bazı bilgiler ve fotoğraflar, mouse hover efekti ile hazırlanmıştır.

Dosyamıza ait detaylı açıklamaları ve ekran görüntülerini buradan inceleyebilirsiniz.

Faydalı olması temennisiyle.
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel ile Türkiye Şehir Bilgileri isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel ile Türkiye Şehir Bilgileri isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Hocam dosyanın özellikleri, muhteşemliği kısmına denecek sözler dışında, oluşturulma aşaması da başlı başına bir emek gerçekten.

Bu güzel dosyayı kullanıcılarımız ile paylaştığınız için yürekten teşekkürler.

Emeğinize sağlık.


Samimi ve Güzel yorumunuz için esas ben teşekkür ediyorum....
Selamlarımla....


Çok güzel bir örnek.
Başlı başına illerin tanıtımı olmuş.
Farklı projelerde de örnek alınabilir.
Ellerinize sağlık.


Çok teşekkürler...#BAŞV!(#REF!) Hatası

Formül ile geçersiz bir hücreye başvuru yapmaya çalıştığınızda karşılaşırsınız. Ya da formüllerin başvurduğu bir hücreyi, satırı, sütunu sildiğinizde diğer formüllü hücrede bu hata görüntülenir.

Bu hatayla karşılaştığınızda, tekrardan veri alınacak hücre ya da aralığa tekrar başvuru yapmanız gerekecektir. Daha detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...