Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama
  • Sitemizde yer alan binlerce Excel Dosyasını indirmek için, sadece 25-TL'lik fiyatı olan VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.

    VIP ÜYE olmak için BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır.

Performans puanına göre sıralama yapmak

Performans puanına göre sıralama yapmak V1

indirmek için izniniz yok
Performans puanına göre sıralama yapmak
indirmek için izniniz yok
Gelen bir soru üzerine hazırladığımız örnek dosyayı, başka bir ihtiyaçın olması durumunda erişilir olması için sitemize de ekliyoruz.

Soru:
Çalışanlarımızın aldığı performans notlarına göre bölüm bazlı olarak sıralamasını yaptırmak istiyorum. Yani çalışan aldığı performans ile bölümde kaçıncı sırada olmaktadır?

şeklindeydi.

Bu talebe istinaden TOPLA.ÇARPIM fomülünü kullanarak bölüm ve departman bazlı olarak kolayca sıralama yaptırdık. Örnek tabloya başka bir sütunda ekleyerek alanları çoğaltıp seçenekleri genişletebilirsiniz. Yani, bir alt departman oluşturup, performans notuna, bölüme ve alt bölüme görede sıralama yaptırabilirsiniz.

Yararlı olması temennisiyle.

Performans puanına göre sıralama yapmak

Yazar

İndirilme
1
Görüntüleme
1,545
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

OrkmesB Kullanıcısının Diğer Dosyaları;

Üst