Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Dosya Türünü Gizleme

Dosya Türünü Gizleme isimli dosyamız, bilgisayarınızda bulunan klasörlerdeki dosyaların tür uzantılarını gizleyip, sadece ismini listelemeyi öğretir.

Dosya Türünü Gizleme

Benim çok fazla kullandığım bu işlem, ihtiyacınız olması halinde mutlaka sizinde işinize yarayacaktır.

Bilgisayarınızdaki klasörlerde bulunan dosyaların isimlerini, uzantılarını Excel hücrelerinde listelemek için, Klasörlerdeki Dosyaları Listeleme isimli dosyamızı indirebilirsiniz.

Faydalanmanız temennisiyle.

Dosya Türünü Gizleme - Excel Özellikleri:

BUL SOLDAN

Etiketler

#Dosya Türünü Gizleme
Sayın ziyaretçi,

Dosya Türünü Gizleme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosya Türünü Gizleme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel Hücrelerine eklediğiniz Açıklama kutucuğunun, Araç çubuklarında yer alan Şekli Değiştir iconu ile istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Yükleniyor...