Devamsızlık Yapan Çalışanların Listelenmesi

Devamsızlık Yapan Çalışanların Listelenmesi isimli dosya, işe gelmeyen işçilerin toplam çalışan listesi içerisinden nasıl kolayca bulacağınızı öğretmektedir.

İşyerlerinde hemen hemen her gün işe gelen, gelmeyen gibi analizler, raporlar hazırlanmaktadır. Eğer gelişmiş bir PDKS sisteminiz yoksa, devam takip için Excel kullanmak kaçınılmaz olacaktır.

Biz de buradan yola çıkarak, bir işyerinde işe gelmeyen çalışanların, toplam çalışan ve işe gelenlere göre kolayca bulmanızı sağlayacak bir örnek ürettik.

Devamsızlık Yapan Çalışanların Listelenmesi

Her işyerinde mutlaka tüm çalışanların bir listesi vardır. Bir de o gün işe gelenleri de kolayca bilirsiniz. Örnek dosyamızda hazırladığımız 3 ayrı yöntem ile sonuca ulaştık. Özellikle İnsan Kaynakları çalışanları için oldukça faydalı bir örnektir.

Dosyadaki 3 ayrı yöntemden ilki yeni nesil dinamik Excel formülleri ile yapılmıştır. Eğer Ofis 365 kullanıcısı değilseniz, bu formüller sizde çalışmayacaktır. Diğer 2 alternatif ile olan formülleri kullanabilirsiniz.

Devamsızlık Yapan Çalışanların Listelenmesi - Excel Özellikleri:

TOPLAMA EĞER EĞERHATA İNDİS EYOKSA KAÇINCI SATIR KÜÇÜK FİLTRE
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Devamsızlık Yapan Çalışanların Listelenmesi isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'i kullanırken bir hücreye tıkladıktan sonra, fare ile aşağı/yukarı ilerledikten sonra aktif hücrenin olduğu alana hızlıca geri dönmek için, Ctrl + Backspace kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...