Çalışanların Cinsiyet Bazlı Yüzdesel Dağılımı

Çalışanların Cinsiyet Bazlı Yüzdesel Dağılımı dosyası, yıl bazlı olarak çalışanların cinsiyete göre dağılımlarını simge kullanarak gösteren bir örnektir.

Çalışanların Cinsiyet Bazlı Yüzdesel Dağılımı

Cinsiyet Bazlı Çalışan Sayısı

Dosyamızın tümününe ait ekran görüntüsü üstteki gibidir.

Çalışan Sayıları

Dosyayı kullanmak için öncelikli olarak üstteki gördüğünüz tabloda, kadın ve erkek çalışanların sayılarının yazılması gerekir. Bu alan aynı zamanda grafiğin mouse over yöntemi ile yönetilebileceği alanımızdır. Yani mouse ile üzerine geldiğiniz yıla ait bilgiler, alt resimde göreceğiniz şekilde, hem sayısal olarak hem de kadın, erkek figürlerini içerecek şekilde grafiğe yansıyacaktır.

Yıl Bazlı Kadın Erkek Dağılımı

Dosya, özellikle İK çalışanları için yaptıkları analiz ya da sunumlarda faydalı olacaktır. Ayrıca bu tür grafiklere meraklı tüm Excel kullanıcılarının da incelemesini tavsiye ederim.

Çalışanların Cinsiyet Bazlı Yüzdesel Dağılımı - Excel Özellikleri:

KÖPRÜ EĞER EĞERHATA İNDİS TAMSAYI MOD YOKSAY YUVARLA SATIR SATIRSAY MouseDown MouseUp ChartObjects Chart Koşullu Biçimlendirme Ad Tanımla
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Çalışanların Cinsiyet Bazlı Yüzdesel Dağılımı isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Çalışanların Cinsiyet Bazlı Yüzdesel Dağılımı isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 5-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
5   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel formüllerinizde gelen 0 değerleri yerine başka bir ifade yazdırmak isterseniz; veilerinizin olduğu aralığı seçip:
Sağ Tıklama -> Hücre Biçimlendir -> Sayı Sekmesi -> İsteğe Uyarlanmış tıkladıktan sonra, sağ kısımdaki Tür bölümüne:
[=0]"istediğim içerik";0;Genel
yazmanız yeterli olacaktır.
0;Genel olan kısım, diğer verilerin biçimine göre farklılık gösterecektir.
Yükleniyor...