Aylık Finansal Analiz Dashboard Örneği

Aylık Finansal Analiz Dashboard Örneği isimli dosyada, aylık harcamalarınızı bir dashboard biçiminde takip edebileceğiniz bir örnek şablon bulunmaktadır.

Aylık Finansal Analiz Dashboard Örneği

Finansal Dashboard Şablonu

Dashboard hazırlamak, örnek dashboard şablonları incelemek için arşivimizdeki bu dosyayı üyelerimize fayda sağlaması adına ekliyoruz. Kullanılan Excel özellikleri açısından öğretici nitelikte olan bu doshboard örneği, benzer türde örnekler hazırlamanız için yol gösterici olacaktır.
Sayın ziyaretçi,

Aylık Finansal Analiz Dashboard Örneği isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Aylık Finansal Analiz Dashboard Örneği isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Negatif sayıları yalnızca bir kez pozittif sayıya dönüştürmeniz gerekiyorsa, Excel'in Özel Yapıştır özelliğini kullanabilirsiniz. Adımları:
  1. Boş bir hücreye -1 yazın ve panoya kopyalayın. (kısayolu Ctrl + C)
  2. Pozitif sayıya dönüştürmek istediğiniz negatif sayıların olduğu aralığı seçin.
  3. Sağ tıklayıp, Özel Yapıştır -> Değerleri -> Çarp
Bu işlem neticesinde negatif sayıların pozitif olduğunu göreceksiniz.

Özel Yapıştır Değerleri Çarp
Yükleniyor...