S

Çözüldü Puantaj Sayfasına Bazı Kurallar Dahilinde Aktarma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sedat2161

Normal Üye
Hayırlı akşamlar Hocalarım . Ekli dosyamın 1. aşamasını bitirdikten sonra 2. Aşama bilgileri puantaj a bazı kurallar çerçevesinde aktarma.
Daha önceki dosyamdan aldığım kod şu an Puantaj user formundaki Bilgi aktar butonuna eklenmiş durumdadır.
1- Çalışma günü ay kaç çekerse çeksin 30 olacak .
2- Asil Personelin DURUM kısmında yazan ( Comboboxta belirtilen) bilgi girildiğinde puantaja sadece vekil bilgileri aktarılacak. Çalışma günlerinde hepsinde (V) vekil yazılacak.
3-Asil Personel izne ayrıldığında yerine bakan vekil personel kaç gün çalışmışsa o kadar çalışma gününe karşılık çalıştığı günlere (V) yani vekil yazılacak.
Şuan bunlar ile başlasak Puantaj büyük ölçüde tamamlanır inşallah.
Yardımlarını esirgemiyen başta Ömer hocama ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim. ALLAH razı olsun.

Ekli dosyalar

• 20.xlsm
    20.xlsm
    269.9 KB · Görüntüleme: 9
Sedat Bey, ben elimdeki belge üzerinden bakıyorum.

Ben sadece kodlarınızda SIRALAMA işlemi olmadığını söylüyorum.
Sorun neyi /hangi işlemi yaptığınızda oluyor bilemem ki !
Sorunu örnek belge üzerinde gösterirseniz bakabilirim ancak.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Bu program beni çok yordu. Yardımcı olan tüm hocalarımdan tüm arkadaşlardan ALLAH razı olsun. Sonunu getiremeyeceğim hakkınızı helal edin. Eski programım üzerinden biraz değişiklik yaptım. Birkaç güncelleme ile onu kullanmaya devam kararı aldım. Çözüldü olarak belirtelim. ALLAH hepinizde razı olsun. Yeni paylaşımıma size zahmet yardımcı olursanız bir an önce programı kullanmaya başlamalıyım. Hayırlı akşamlar diliyorum.

Sorunu tespit etmeye çalışmak yerine vazgçmeyi tercih ettiniz.
bence yanlış yapıyorsunuz. Israrla sorunun üstüne gitmenizi önermeliyim.

Belki bundan önceki cevabım net anlaşılamamıştır, tekrarlayayım.
Sorunlu diye düşündüğünüz durum hangi işlemi yaptığınızda oluşuyor.
Belgenin, bu sorun çıkmadan önceki hali ve bu sorun yaşandıktan sonraki halini örneklendirip gösterebilirseniz
çözüm yolunda fikir yürütülebilirdi aslında.

Tabi tercih sizin.
Forum, DESTEK duyulan konular için var neticede.

Sorunu tespit etmeye çalışmak yerine vazgçmeyi tercih ettiniz.
bence yanlış yapıyorsunuz. Israrla sorunun üstüne gitmenizi önermeliyim.

Belki bundan önceki cevabım net anlaşılamamıştır, tekrarlayayım.
Sorunlu diye düşündüğünüz durum hangi işlemi yaptığınızda oluşuyor.
Belgenin, bu sorun çıkmadan önceki hali ve bu sorun yaşandıktan sonraki halini örneklendirip gösterebilirseniz
çözüm yolunda fikir yürütülebilirdi aslında.

Tabi tercih sizin.
Forum, DESTEK duyulan konular için var neticede.
Hocam bu işin sonu gelmeyecek. Elimdeki programı biraz daha geliştirmek istedim olmadı. Eski programım üzerinden devam kararı aldım. Birkaç bana göre çok zor inşallah size göre kolay sorunlar çözülürse yeterli olacaktır. ALLAH sizden razı olsun. Bu forumlara desteklerini esirgemeyenlerden de. Sorunlarımı tespit edip inşallah yardım için tekrar sizleri rahatsız edeceğim. Hayırlın akşamlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...