Genel Excel Sorusu Sor

Excel'in ön yüzü ile ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Excel Formül Sorusu Sor

Excel formülleri ile ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Excel Makro Sorusu Sor

Excel makroları ile ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz.
  • 1 Mayıs 2022 tarihinden önce sitemizde kayıtlı bir üyeliğiniz varsa, yeni sistemine giriş yapmak için PAROLAMI UNUTTUM kısmına tıklayıp, e-posta adresinize gelen bağlantıyı kullanarak yeni parola belirlemeniz gerekmektedir.
S

sabit

VIP 4
Tam başlık bu mu bilemiyorum, eğer yanlış yere açmışsamda kusura bakmayın.
Excel'de bir liste yapmam gerekti, kutucuklara değerler girip kutunun sağ alt kısmında bulunan çoğaltma kısayolu ile tutup aşağı yönde sürükleyip bıraktığımda içeriği çoğaltabiliyordum. Şimdi bunu yapamıyorum. Belki saçma sapan bir şey soruyorum ama işte cahillik başa bela;) Yardımlarınza ihtiyacım var.

Ekli dosyalar

• deneme.png
    deneme.png
    6.8 KB · Görüntüleme: 3
Çözüm
A
1656662931925

Verilerinizi seçtikten sonra, fare imlecinin kırmızı ok ile işaretlediğim şekle gelmesi gerek.
Akabinde verilerinizi çektiğinizde sorunsuzca aşağı doğru listelenecektir.

Eğer yine olmuyorsa, Excel Şerit Menü -> Dosya -> Seçenekler tıklayın ve açılan penceredeki Gelişmiş sekmesini seçin, aşağıdaki resimde işaretlenmiş alanın tikli olduğunu kontrol edin.

1656663201955
A

admin

Site Kurucusu
1656662931925

Verilerinizi seçtikten sonra, fare imlecinin kırmızı ok ile işaretlediğim şekle gelmesi gerek.

Eğer yine olmuyorsa, Excel Şerit Menü -> Dosya -> Seçenekler tıklayın ve açılan penceredeki Gelişmiş sekmesini seçin, aşağıdaki resimde işaretlenmiş alanın tikli olduğunu kontrol edin.

1656663201955

Çözüm
S

sabit

VIP 4
Ekli dosyayı görüntüle 5129

Ekli dosyayı görüntüle 5130
Süpersiniz! çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü.

A

admin

Site Kurucusu
Süpersiniz! çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü.
Sorunun çözüldüğünü, cevaplanmış mesajın yanındaki check simgesine tıklayarak sistem üzerinden de sağlayabilirsiniz.
Benim bir önceki mesajımdaki sağ kısımda yuvarlak bir check simgesi var, ona tıklamanız ve konuyu "çözüldü" olarak işaretlemeniz faydalı olacaktır.

Benzer İçerikler

T
Cevaplar
2
Görüntüleme
673
tunsev
T
O
Cevaplar
10
Görüntüleme
178
52779
5
A
Cevaplar
0
Görüntüleme
51
admin
A
C
Cevaplar
11
Görüntüleme
288
cahan2010
C
C
Cevaplar
5
Görüntüleme
191
Ömer BARAN
Ö
F
Cevaplar
9
Görüntüleme
241
Mehmet
Mehmet
M
Cevaplar
5
Görüntüleme
306
Ömer BARAN
Ö
S
Cevaplar
5
Görüntüleme
277
okutkan
okutkan
S
Cevaplar
6
Görüntüleme
289
AhmetRasim
A
K
Cevaplar
7
Görüntüleme
262
Ömer BARAN
Ö
Konuşma Başlat
Sitemiz ile ilgili tüm soru(n)larınız için hızlı iletişim kurabilirsiniz. Excel sorularınız cevaplanmayacaktır.
Ekip üyelerimizden ilk müsait olan cevap verecektir.