M

Çözüldü Otomatik Satir Yüksekliği - Fatura Şablonu - Veri Güncelleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mtecimer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtecimer

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba ekte iletmis oldugum dosya ile ilgili yapmak istediklerim
1-Hücrenin asagi dogru yazinin sigacagi sekilde acilmasi gerekli, veri olmadiginda eski boyutuna gelmesi
2-Yapilan is kismi "degerler" sayfasindan veri cekiyor eger Degerler sayfasinda bir islem icin ücret yazilmadiysa o islem aciklamasi fatura sayfasina gelmemesi gerekli vede yapilan is aciklamasi kisminda satirlar bir uste cikmali (arada bosluk yada tekrar olmamali)

Degerli yardimlarinizi talep ediyorum.

Ekli dosyalar

Sayın @mtecimer .

Bir önceki cevabımın ekindeki belgeyi güncelledim.
Sayfayı yenileyip, dosyanın yeni halini indirerek kontrol edin.

.

Cok güzel oldu üstad Allah razi olsun.

Ben biraz üzerinde calisayim eklenmesi ve/veya degisiklik yapilmasi gereken noktalar varsa tespit edeyim.

Sizden ricam konu biraz daha acik kalabilirmi, en gec 15.01.2020 tarihine kadar bilgi verecem size insallah.

Sayın @mtecimer .

Bence konu, açılış mesajına göre 11 numaralı cevapla birlikte çözülmüş ve kapatılması gerekiyordu.
11 numaralı cevaptan sonraki durum ise bulunan çözümün, gerçek belgeye uyarlanmasıyla ilgili idi.

Şu an itibariyle açılış mesajının da ötesinde olarak, sonraki mesajlarda ilave edilen hususlara göre de konu çözülmüş durumda.
Forumda konuların, bir belgenin kullanımındaki tüm sorunları/istekleri (sonradan ortaya çıkacaklar dahil) giderme
amacıyla açılmaması/açık bırakılmaması gerekir.

Yani konuların, belge bazlı değil, ihtiyaç/işlem türü bazlı yürümesi lazım ki;
forum üyelerinden benzer ihtiyacı/sorunu olanlar, forumumuzda arama yaptığında sonuç alabilsin,
forumumuzdan daha etkin bir biçimde yarar sağlayabilsin değil mi?

Bu nedenle konunun durumunu ÇÖZÜLDÜ olarak değiştiriyorum.

Belgeyle/kodlarla ilgili yeni ihtiyaç, sorun olması durumunda;
yeni bir konu açarak (yeni konuya belgenin son halini ekleyiniz) devam etmekte yarar var.

İyi çalışmalar dilerim.

.

Sayın @mtecimer .

Bence konu, açılış mesajına göre 11 numaralı cevapla birlikte çözülmüş ve kapatılması gerekiyordu.
11 numaralı cevaptan sonraki durum ise bulunan çözümün, gerçek belgeye uyarlanmasıyla ilgili idi.

Şu an itibariyle açılış mesajının da ötesinde olarak, sonraki mesajlarda ilave edilen hususlara göre de konu çözülmüş durumda.
Forumda konuların, bir belgenin kullanımındaki tüm sorunları/istekleri (sonradan ortaya çıkacaklar dahil) giderme
amacıyla açılmaması/açık bırakılmaması gerekir.

Yani konuların, belge bazlı değil, ihtiyaç/işlem türü bazlı yürümesi lazım ki;
forum üyelerinden benzer ihtiyacı/sorunu olanlar, forumumuzda arama yaptığında sonuç alabilsin,
forumumuzdan daha etkin bir biçimde yarar sağlayabilsin değil mi?

Bu nedenle konunun durumunu ÇÖZÜLDÜ olarak değiştiriyorum.

Belgeyle/kodlarla ilgili yeni ihtiyaç, sorun olması durumunda;
yeni bir konu açarak (yeni konuya belgenin son halini ekleyiniz) devam etmekte yarar var.

İyi çalışmalar dilerim.

.

Tamam hocam uygundur duruma göre yeni konu acarak devam ederim insallah.

Tekrardan emeginiz ve degerli vaktiniz icin tesekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...