Çözüldü Excel Düşeyara Formülü hatası Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ademdas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ademdas

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba Arkadaşlar;

=DÜŞEYARA(A2;'1:102'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) formülünü yazıyorum sayfa isimleri 1 den 102 ye kadar devam ediyor sayfa 1 ile sayfa 102 arasındaki verileri almak istiyorum fakat 1 ile 102 arasındaki verileri yukarıdaki formülü yazınca gelmiyor ama tek sayfa adı yazınca o sayfadaki bilgi geliyor =DÜŞEYARA(A2;'82'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) bu şekil yapınca 82. sayfadaki veriler geliyor nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar;

=DÜŞEYARA(A2;'1:102'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) formülünü yazıyorum sayfa isimleri 1 den 102 ye kadar devam ediyor sayfa 1 ile sayfa 102 arasındaki verileri almak istiyorum fakat 1 ile 102 arasındaki verileri yukarıdaki formülü yazınca gelmiyor ama tek sayfa adı yazınca o sayfadaki bilgi geliyor =DÜŞEYARA(A2;'82'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) bu şekil yapınca 82. sayfadaki veriler geliyor nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba,
"Nerede hata yapıyorum"un cevabı: Düşeyara formülüne tek sayfa girebilirsiniz.
O kadar çok sayfa içinde aratacaksanız sanırım mantıklı olan makro kullanmaktır.
Size de uygunsa makro üstadlarım çözüm sunacaklardır.

Sayın @ademdas .

Sorunuzu, cevabımın altındaki İMZA bölümünde yer alan açıklamalar doğrultusunda hazırlayacağınız
örnek belge üzerinden sorarsanız, daha hızlı sonuca ulaşabilir, alternatif çözüm önerileri alabilirsiniz.

.