• DOSYALAR modülümüzdeki VIP Dosyalar'ı indirmek için,
    FORUM'da konu açabilmek için,
    FORUM'da açılan konulardaki dosyaları indirmek için,
    FORUM'da herhangi bir konuya dosya yüklemek için üyelik hesabınızı VIP Üyelik seviyesine yükseltmeniz gerekir. "Normal Kullanıcı" seviyesindeki üyeler, Ücretsiz Dosyalar kategorisinden dosya indirmek haricinde, farklı bir alandan dosya indiremez, Forum alanında soru soramazlar.
Google Translate Kullanarak Çeviri Yapma isimli dosya, Excel sayfalarına yazdığınız kelime ya da cümleleri hızlı bir şekilde çevirmenizi sağlar.

Google Translate Kullanarak Çeviri Yapma


Dosyamız, A sütununa yazdığınız kelime ya da cümleleri çok hızlı bir şekilde çeviri yapma özelliğine sahiptir. üst resimde göreceğiniz üzere, İngilizce kelime ya da cümlelerinizi A sütununa yazıyorsunuz. Sonraki aşamada B sütununa TR, C sütununa ise AZ (Azerbaycan) kodlarını yazdık.

Dosyamızdaki makroları çalıştırdığınız zaman, A sütunundaki İngilizce kelime ya da cümleler hızlı bir şekilde çevrilecektir.

Eğer Dil değişimi yapmak ya da arttırmak isterseniz TR ve AZ olan başlıkları değiştirmeniz yeterli olacaktır. 2 ayrı dildeki çeviri sayısını arttırmak isterseniz, dosyanın şifresiz hali için "Özel Destek" kısmından fiyat isteyebilirsiniz.

Excel formülleri ile çeviri yapmak isterseniz, Formüller ile Çeviri Yapma linkindeki dosyamızı inceleyebilirsiniz.

Faydalanmanız temennisiyle.

Bu Dosyada Kullanılan Özellikler

Resul Kurt Danışmanlık

Son incelemeler

Güzel paylaşım, teşekkürler.
Geri
Üst